Foto - Pixabay
Reklāma

Baudīt garšīgu kariju vai citus ēdienus, ko daudzi cilvēki ņem līdzi uz darbu, ir patīkami, taču netīrs plastmasas trauks var sagādāt problēmas. Šādi traipi un tauku smaka šķiet izturīgi pret standarta tīrīšanas metodēm. Tomēr, pateicoties jaunam tīrīšanas padomam, plastmasas trauku attīrīšana var būt dažu sekunžu jautājums.

Kā dažu sekunžu laikā notīrīt plastmasas trauku no traipiem un taukiem
Kāda Apvienotās Karalistes iedzīvotāja, kas pazīstama ar iesauku Aini, dalījās ar savu “pasaulē labāko veidu”, kā iztīrīt plastmasas traukus. Šī metode, kas būtībā ir viņas dzīves rutīna, daudziem varētu būt revolucionāra.

Reklāma

Īsā video ar nosaukumu “Show Me a Lifehack” Aini demonstrē savu metodi. Viņa sāk ar plastmasas trauku, kas pārklāts ar taukiem no ēdiena. Sākumā viņa konteineram pievieno virtuves dvieļa loksni un četras ēdamkarotes trauku mazgāšanas līdzekļa, tad pārlej to ar siltu ūdeni.Pēc tam, kad Aini uzliek traukam vāku, viņa to kārtīgi sakrata, lai mazgāšanas līdzeklis saputotos. Pēc tam, izlejot ūdeni, viņa mazgāšanas līdzekļa paliekas noskalo ar ūdeni un apgalvo, ka viss ir gatavs – traipu vairs nav.

Tomēr jāatceras, ka šī metode ir ieteicama drīzāk kā preventīvs pasākums. Tvertnēm, kas jau ir cietušas no traipiem, šāda tīrīšana var nebūt efektīva.

TikTok lietotāji novērtēja šo triku pēc būtības. Viens komentētājs norādīja: “Man tas ļoti patīk un daru to visu laiku.” Arī citi pauda sajūsmu: “Tas ir vienkārši traki, cik labi tas darbojas.”

Tomēr ne visi atbalsta ideju izmantot plastmasas traukus karstajam ēdienam. Kāds lietotājs norādīja, ka mikroviļņu krāsns sildīšana ilgtermiņā var kaitēt veselībai, tāpēc iesaka izmantot stikla traukus. Tiem ir neporaina virsma, tāpēc tos ir vieglāk tīrīt.

Galu galā Aini triks daudziem kļuva par populāru risinājumu, taču izvēle starp plastmasas un stikla traukiem var būt atkarīga no individuālajām vēlmēm un veselības apsvērumiem.
LASI ARĪ ŠOS TRIKUS!

LifeHacks: Desmit virtuves triki, kas iesācēju pārvērtīs par šefpavāru

Nerūsējošā tērauda katliņš atkal spīdēs kā jauns. + Vēl pieci virtuves triki

Svaigi garšaugi nedēļām ilgi. Noderīgs virtuves triks!

LifeHacks: kā izvēlēties labākās krabju nūjiņas salātiem?

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu