Ekrānuzņēmums
Reklāma

Pazīstams blogeris sarīkoja traku eksperimentu: Čehijā no helikoptera uz lauka tika nomests miljons dolāru. Pasākumu organizēja blogeris Kamils Bartošeks, plašāk pazīstams kā Kazma.

Sākumā influenceris un raidījumu vadītājs paziņoja par kvesta rīkošanu, kurā bija plānots tikai viens uzvarētājs, kurš iegūs miljonu dolāru, ja atšifrēs kodu no Bartošeka parakstītās filmas “Onemanshow: The Movie”. Tomēr nevienam neizdevās uzminēt šifru.

Tad blogeris nolēma izkaisīt miljonu dolāru virs lauka, izmantojot helikopteru. Cilvēki, kas reģistrējās viņa tīmekļa vietnē, pa pastu saņēma vēstuli, kurā bija šifrēta lauka atrašanās vieta.

Reklāma
Tie, kuri atšifrēja mīklu, varēja nokļūt laukā netālu no Prāgas. Laimīgajiem bija iespēja noķert naudu un paslēpt to maisos.

Video redzams, kā cilvēki skraida pa lauku un ķer viena dolāra banknotes. Pēc Bartošeka teiktā, naudu bija ieradušies vākt aptuveni četri tūkstoši cilvēku.

Atgādināsim, ka Amerikas Savienotajās Valstīs, Kolorādospringsas pilsētā, noziedznieks savulaik aplaupīja banku, pēc tam nozagto naudu izkaisīja uz ielas, vēlot visiem garāmgājējiem priecīgus Ziemassvētkus.LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Vangas pareģošanas tabula. Daudzi tic tās īpašajai precizitātei!

Ideāla saderība: trīs horoskopa pāri, kuru savienība slēgta debesīs

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu