Ekrānuzņēmums
Reklāma

Intervijā UNIAN astrologs Vlads Ross pastāstīja, kādi notikumi Ukrainā risināsies pavasarī, kad gaidāma bruņoto spēku pretuzbrukums, vai Ukraina spēs atgūt visas okupētās teritorijas un kad mirs Vladimirs Putins.

“Situācija būs lieliska mums, bet ne Vladimiram Putinam. Ukrainas bruņotie spēki spēcīgi virzīsies uz priekšu, un Krievijas fronte tiks sagrauta abās pusēs. Ziemeļos un dienvidos tiks sakauta visa Krievijas diktatora banda, tostarp Vāgnera kaujinieki. Turklāt mūsu karaspēks var pilnībā attīrīt robežas ar Krieviju. Tas nozīmē, ka mēs ielenksim visas austrumu daļas. Tas varētu notikt jau 15.-17. aprīlī, kad apvērsuma planēta Urāns savienosies ar Marsu. Tas būs periods, kad Putins sapratīs, ka ir smagi zaudējis. Visticamāk, pēc tam viņš vēlēsies veikt jaunu mobilizācijas vilni, bet viņam nebūs laika, jo visās frontēs būs ļoti lielas cauras vietas. Starp citu, 17. aprīlī mēs varam uzbrukt Krievijai,” uzskata astrologs.
Ross tomēr neprognozē Ukrainas uzbrukumu Krievijai: “ofensīva pret Krieviju nenotiks, jo mums nav nepieciešams paplašināt fronti. Mūsu galvenais uzdevums ir ielenkt šo zvērus, ieņemt Doņecku un Luhansku. Mums arī jāsasniedz šaurums ar Krimu, kur mēs okupantiem sniegsim pilnvērtīgu uzbrukumu. Galvenais būs Volnovaha, jo mēs iesim caur to.”

Reklāma

2023. gadā Ukraina atgūšot pilnīgi visu. “Es jums teikšu vairāk, bruņotie spēki radīs okupantiem tādu situāciju, kas liks viņiem bēgt no mūsu teritorijām, ieskaitot Krimu.”

Līdz kara beigām Krievijas prezidents Vladimirs Putins jau būšot miris. “Protams, joprojām būs Igors Strelkovs un Jevgeņijs Prigožins, bet neviens neļaus viņiem nākt pie varas. Mums vislabākais scenārijs būtu, ja Krievijā pie varas nāktu Maskavas mērs Sergejs Sobjaņins. Ja viņš kļūs par Krievijas Federācijas prezidentu, karš beigsies jau nākamajā dienā. Tomēr, ja šo amatu ieņems Krievijas Drošības dienesta sekretārs Nikolajs Patruševs, varētu iestāties “iesaldēšana”. Tas nozīmē, ka lielais karš varētu ilgt vēl daudzus gadus, līdzīgi kā Donbasā. Jo tas ir cilvēks, kurš turpinās Putina darbu, bet ne tik fanātiski. Viņš nesūtīs tik daudz cilvēku uz kaujām. Karš būs lēns, bet tas turpināsies.”

Ja tuvākajā laikā Sobjaņins kļūs par Krievijas prezidentu, karš beigšoties dažu mēnešu laikā. “Tomēr, pat ja būs “iesaldēšana”, es redzu, ka mēs tomēr uzvarēsim vēlākais līdz šā gada augustam-septembrim. Tāpēc neticiet, ja jums saka, ka karš ilgs līdz nākamajam gadam.”

Nesen tika publicēts reitings, kurā Krievija atkal ierindojās otrajā vietā kā spēcīgākā armija pasaulē, bet Ukraina 15. vietā. “Tomēr pēc kara beigām situācija mainīsies. Mūsu karavīri jau ir izgājuši cauri tādai ellei, tādam ceļam, ka viņi var brīvprātīgi doties uz citām “kara” valstīm un palīdzēt tām. Es nedomāju, ka mēs joprojām būsim pirmā armija pasaulē, bet Eiropā – noteikti.”

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Starptautiskās Krimināltiesa izdod orderi Putina arestam

“Caram pat gruvešos var sarīkot šovu.” Putins apmeklē okupēto Mariupoli

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu