Ilustrācija - Pixabay
Reklāma

Astrologi ir nosaukuši piecas zodiaka zīmes, kurām oktobra vidus nesīs tikai nepatikšanas. Pārbaudiet, vai esat šajā sarakstā.

Auns

Šajā periodā tev vajadzētu izvairīties no skarbiem izteikumiem, jo pastāv risks, ka cilvēki tevi nesapratīs. Tas ir pilns strīdu un pat grandiozu skandālu. Tavās interesēs ir turēt muti ciet, lai vēlāk nerastos problēmas. Labāk ir censties būt pozitīvi noskaņotam, tad cilvēki tev uzrunās.Vēzis

Vēžiem var rasties problēmas arī attiecībās ar cilvēkiem. Tomēr tie būs jūsu tuvinieki. Jūs droši vien esat dzirdējuši teicienu, ka nevajadzētu spļaut akā, no kuras vēl dzer. Tāpēc centies savaldīt negatīvās emocijas pret saviem tuviniekiem, jo viņi noteikti nav pie nekā vainīgi.

Svari

Reklāma

Svari var kļūt par krāpnieku upuri. Tāpēc esi īpaši uzmanīgs ar telefona zvaniem, fiktīviem kreditoriem, ātru naudu un investīcijām. Vislabāk pagaidām visu savu naudu noglabāt. Jūs atradīsiet tām pielietojumu piemērotākā periodā.

Mežāzis

Mežāžiem krāsies daudz uzdevumu. Oktobra vidū tu griezīsies kā vāvere ritenī. Tas var radīt tev stresu un pat depresiju. Tomēr, ja noskaņosieties, paņemsiet visu savu gribu dūšā un sāksiet strādāt, ar visu tiksiet galā daudz ātrāk.
Zivis

Zivīm var rasties pārpratumi ar otro pusīti. Iespējams, jūs esat atsvešinājušies viens no otra un nezināt, kurā virzienā jums būtu jāvirzās. Nav izslēgts, ka sirsnīgas sarunas jums vairs nepalīdzēs. Tāpēc joprojām būs labāk, ja tu noskaņosi uz šķiršanos.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Kuras četras horoskopa zīmes visvairāk ietekmēs Saules aptumsums 14. oktobrī?

Horoskops oktobra otrajai nedēļai. Kuram veiksies 9. – 15. oktobrī?

Saules aptumsums 14. oktobrī: šīm zodiaka zīmēm jāpiesargājas

Skorpioniem – bizness, Dvīņiem – satraukumi. Taro horoskops 9. – 15. oktobrim

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu