Foto no privātā arhīva
Reklāma

Viens no savulaik Rīgā pazīstamākajiem ballētājiem, uzņēmēja Oskara Barševska dēls – Oskars Barševskis juniors – miris ārzemēs ļoti jauns – tikai 44 gadu vecumā, vēsta žurnāls “Privātā Dzīve”.

Kā izdevumam apstiprināja mirušā vīrieša tēva dzīvesbiedre Irēna Pulkinena, Barševskis juniors miris jau šā gada 30. jūlijā, būdams 44 gadus vecs. Viņa tēvs nekādus komentārus sniegt nevēlas, izteikusies Pulkinena.
Oskars Barševskis uz Latvijas saviesīgajā dzīvē parādījās 2006. gadā, kad viņš uzsāka attiecības ar tobrīd vienu no spožākajām dzeltenās preses zvaigznēm Aneti Sončiku. Tolaik viņš jau vienreiz bija precējies un šķīries, Barševska meitu audzināja viņas mamma, bet Barševskis ar sava tēva atbalstu rosījās uzņēmējdarbībā.

Reklāma

Kā atzīmē žurnāls, tolaik neviena Rīgas ballīte neiztika bez Barševska klātbūtnes, puisis dzīvoja greznu dzīvesveidu ar miljonāra vērienu.Taču 2008. gada krīze Barševska vērienu apturēja, un vēlākos gados ar dēla parādiem cīnījās viņa tēvs. Attiecības ar Aneti Sončiku pajuka, un Barševskis aizbrauca dzīvot uz Taizemi. “Privātā Dzīve” raksta, ka tur viņš 2008. gadā nonācis cietumā par zagšanu.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Agrāk pēc 50 sākās vecums, tagad – labākais laiks dzīvē. Senāk bija citādi!

“Notika negaidītākais!” Skaties video, kā rīkojās prezidents Rinkevičs

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu