Foto - Pixabay
Reklāma

Saules aptumsums, kas notiks 14. oktobrī plkst. 20:55, sola pārmaiņas vairāku zodiaka zīmju dzīvē. Šī astronomiskā parādība nes līdzi ne tikai enerģiju un noslēpumainību, bet arī iespēju pārskatīt notikumus, izaugsmi un jaunus plānus. Astrologi stāsta, kā Saules aptumsums oktobrī ietekmēs četras zodiaka zīmes.

Četras zodiaka zīmes, kuras visvairāk ietekmēs Saules aptumsums oktobrī.
Vērsis (20. aprīlis – 20. maijs)

Vēršiem šis būs spēka un apņēmības pilns laiks. Saules aptumsums Svaru zīmē ļaus viņiem skaidri ieraudzīt nākotni. Tagad ir īstais laiks uzņemties lielāku atbildību un paplašināt savu redzesloku.

Reklāma

Šī astrālā notikuma ietekmē Vērši var drosmīgi pieņemt lēmumus, kas viņus pietuvinās viņu mērķiem. Labvēlīgā Veneras pozīcija nodrošinās viņiem papildu šarmu un pašpārliecinātību.

Šajās dienās pieliktās pūles radīs pamanāmas pārmaiņas, īpaši domāšanā.
Vēzis (22. jūnijs – 22. jūlijs)

Saules aptumsums sniegs Vēžiem daudz iespēju. Viņu intuīcija kļūs asāka, kas palīdzēs nostiprināt sakarus profesionālajā un personīgajā dzīvē. Šis ir labs laiks eksperimentiem un jauniem sākumiem.

Vēžiem vajadzētu uzticēties saviem talantiem un kaislībām – tā viņi var gūt spēku un pārliecību par savu nākotni.

Saules aptumsums, piepildot viņus ar vēlmi pēc panākumiem, dos viņiem iespēju veikt izrāvienu dažādās dzīves jomās.Skorpions (23. oktobris – 21. novembris)

Skorpioniem šis laiks būs jaunu ideju un iespēju pilns. Saules aptumsums ļaus viņiem atbrīvoties no ierobežojumiem un ķerties pie eksperimentiem.

Šajā periodā viņi var paplašināt savu sociālo loku, kā rezultātā viņu dzīvē parādīsies interesantas un daudzsološas saites.

Finanšu jautājumi kļūs reālāki, un Skorpioni spēs rast netradicionālus risinājumus, lai palielinātu savus ienākumus.

Ūdensvīrs (20. janvāris – 18. februāris)

Ūdensvīriem Saules aptumsums pavērs jaunus apvāršņus komunikācijas un karjeras jomā. Viņus apciemos jauni draugi un perspektīvas darbā. Šis laiks ir piemērots viņu prasmju un spēju izpausmei.

Tomēr, lai gūtu panākumus, Ūdensvīriem vajadzētu izrādīt pašpārliecinātību un nebaidīties paziņot par saviem nodomiem. Saules aptumsums dos viņiem spēku un iedvesmu jauniem centieniem.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Horoskops oktobra otrajai nedēļai. Kuram veiksies 9. – 15. oktobrī?

Saules aptumsums 14. oktobrī: šīm zodiaka zīmēm jāpiesargājas

Skorpioniem – bizness, Dvīņiem – satraukumi. Taro horoskops 9. – 15. oktobrim

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu