Ilustrācija - Pixabay.com
Reklāma

Nedēļa būs labvēlīga daudzām zodiaka zīmēm, bet tās beigās, tuvāk 15. oktobrim, sāksies periods, kas nesīs daudz pārmaiņu.

Astrologi saka, ka oktobris būs ienaidnieku aktivizēšanās un pasaules pārdales mēnesis. Dažu zīmju pārstāvji sajutīs sevī nepārvaramu spēku, gatavību iekarot jaunas virsotnes. Iespējama pat dalīšanās savējos un svešajos, kas izraisīs konfliktus un spriedzi.

Tas viss var novest pie jaunu likumu un noteikumu ieviešanas, taču pārmaiņas var būt īslaicīgas, tāpat kā viss, kas notiek uz Zemes. Daudzi jutīsies apbēdināti un ilgosies pēc mājām, taču jums pat nevajadzētu uztraukties. Šī pasaule, pēc astrologu domām, krasi mainās, un cilvēkiem tikai jāseko tai līdzi.

Reklāma

Jau 14. oktobrī Svaros gaidāms gredzenveida Saules aptumsums. Šī aptumsuma ietekme, pēc astrologu domām, turpināsies līdz 2024. gada pavasarim. Tuvojas jauns cikls, un katra no mums dzīve mainīsies.

Sabiedrībā kopumā tiek uzsāktas pārmaiņas. Visvairāk pārmaiņas skars tās teritorijas, pār kurām aptumsums būs spilgtāks – tie ir ASV rietumi. Taču planētu ietekme būs liktenīga arī citām valstīm, tostarp bijušajām NVS valstīm, kā arī Krievijai. Visizteiktākā aptumsuma ietekme būs Svariem, Vēzim, Mežāzim un Aunam.

Auns

Nedēļas pirmajā pusē tev vajadzētu turēties klusumā un neveikt nekādus svarīgus soļus. Taču, sākot no ceturtdienas, tu vari rīkoties!

Vērsis

Tev vajadzētu cītīgi strādāt – nedēļas pirmā puse būs lēna. Taču no trešdienas tu būsi aktīvāks, kā arī gaidāmas daudzas foršas pārmaiņas darbā un personīgajā dzīvē!

Dvīņi

Šonedēļ tu spīdēsi visspilgtāk! Tavs profesionālisms un apņēmība vedīs tevi uz priekšu, atverot durvis un pat dvēseles tiem cilvēkiem, ar kuriem līdz šim tev nav īpaši veicies.

Vēzis

Šī nedēļa tev būs labvēlīga no visām pusēm. Tu vari veikt pirkumus un uzsākt jaunus projektus, taču neparaksti līgumus vai svarīgus dokumentus.

Lauva

Panākumi, panākumi un vēl vairāk panākumu! Tev vislabāk veiksies strādāt komandā un veidot jaunus projektus komandā. Burtiski visa darba nedēļa paies zem plusa zīmes, bet nedēļas nogalē tev vajadzētu pavadīt laiku ar tuviniekiem.
Jaunava

Šonedēļ būs tava mūza. Savas idejas tu ne tikai varēsi pierakstīt stingrā plānā, bet arī izteikt tās auditorijas priekšā. Mīlestības frontē ieraudzīsi pārmaiņas savā dzīvē, un tu būsi tik laimīgs, ka vienkārši trīcēsi no laimes.

Svari

Tava nedēļa! Daudzi svinēs dzimšanas dienas un saņems dāvanas. Arī Tevi zvaigznes apbērs ar dāvanām – labvēlīgs periods līgumu parakstīšanai, jaunu projektu uzsākšanai un tālejošu plānu īstenošanai.

Skorpions

Zvaigznes iesaka tev šonedēļ samazināt tempu. Centies nekonfliktēt bez iemesla. Tavas emocijas būs nevaldāmas, taču kontrolē sevi, dziļi elpo un nodarbojies ar sportu, nevis strīdiem.Strēlnieks

Šonedēļ tev nevajadzētu sākt jaunus darījumus, labāk mierīgi rūpēties par esošajiem. Vienkārši sistemātiski ej uz savu mērķi. Visa nedēļa būs rutīna un salīdzinoši mierīga.

Mežāzis

Šonedēļ ir svarīgi sevi pabarot ar pozitīviem mirkļiem. Dodies iepirkties, iegādājies sev kādu jauku lietu mājoklim un no visām pusēm apbrīno sevi ar rūpēm. Pat ja tev šķiet, ka pasaule ir sabrukusi, tev vienmēr ir tu!

Ūdensvīrs

Emocijas, emocijas! Lai tev būtu vieglāk tikt galā ar saviem garastāvokļiem, šonedēļ vismaz reizi mēģini izgulēties. Galu galā tev ir nepieciešams spēks ne tikai rūpēm, bet arī tuviniekiem, kuri vienmēr ir tev līdzās – pievērs tiem uzmanību.

Zivis

Grūti izkļūt no svariņiem, bet tomēr – paskaties uz pasauli, tā tevi gaida, esi drosmīgāks šonedēļ, un nedēļas nogalē sapratīsi, ka ne velti esi nolēmis kontaktēties ar sabiedrību. Līdz nedēļas nogalei tu pratīsi droši un produktīvi komunicēt ar citiem!

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Skorpioniem – bizness, Dvīņiem – satraukumi. Taro horoskops 9. – 15. oktobrim

Kā no žurnāla vāka. Kuras ir pievilcīgākās horoskopa zīmes?

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu