Ekrānuzņēmums no video
Reklāma

Kopš augusta nogales visā Latvijā notiek Latvijas armijas militārās mācības “Namejs”. Šajās brīvdienās mācību aktīvā fāze noritēja Rīgā, kas izpelnījās daļas garāmgājēju izbrīnu un vēlāk diskusijas sociālajos tīklos par informācijas trūkumu.

“Lūk, arī mācību manevrs neizdevās – paši atzīst, konkrētajā situācijā ar sievieti un bērnu, karavīrs nesaņēma ziņojumu pārtraukt darbību. Kas būtu reālā situācijā, ja ziņojumu nesaņemtu vienlaicīgi ar citiem – cik nevainīgie ciestu… Un vispār ļoti nepatīkamas mācības, nekur nebija izvietoti plakāti ar konkrētu karti un laikiem, kad izvairīties. Ziņās dzirdētais brīdināja tikai par mācību norisi pilsētvidē, ne konkrēti lokācijas vietas. Bija neomuligi Čiekurkalnapusē ap 8 – 9 vakarā redzēt bruņotas grupas slēpņos,” raksta kāda rīdziniece.

Cits komentētājs pauž pretēju viedokli: “Šķiet, ka daudzi īpaši labi Rīgu nepārzin, ja domājat, ka, lai tiktu kvartālu tālāk, ir jāveic kādi īpaši sarežģīti manevri. Nez kādēļ Rīgas maratona laikā neviens pa skrējiena trajektoriju nevazājas, bet tas laikam tādēļ, ka policija fiziski bloķē ceļu. Kas tie par debīliem principiem? Nu kurienes ir radies priekšstats, ka “es” esmu pasaules naba un viss kas “manas” ikdienas gaitas ir patraucējis, ir tik nepiedodams? Tāds sajūta, ka dažam labam mammīte joprojām skrien pakaļ un dibenu slaucīt, jo “es” to esmu pelnījis. Kas te par varoņiem- uzmetīšu spaini uz galvas un vēl kaut kādus varoņdarbus. Labāk tomēr tērējiet laiku uz sava intelekta celšanu izlasot kādu grāmatu , nevis mētājaties ar vārdiem par kuriem nevarat nespējat nest atbildību. Un pilnīgi vienalga vai cilvēks runā krieviski, latviski, vai kā citādāk, smadzenes vajag padarbināt pirms ko teikt. Brīnos, ka vēl komentāros nav piesaukts Musolīni. ”

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu