Ekrānuzņēmums
Reklāma

Krievijas prezidents Vladimirs Putins, iespējams, slimo ar neārstējamu onkoloģisku slimību. Taro kārtis norāda, ka viņam varētu būt vēzis, ezoteriķis Dmitrijs Dulskis izteicies intervijā aģentūrai “Unian”.

Pēc eksperta domām, Putins jau sen varētu būt nomiris, taču ar visdažādāko okultisma prakšu palīdzību viņa eksistence tiek pastāvīgi pagarināta.

Reklāma

Tagad, turpināja Dulskis, Krievijas prezidents atrodas slimnīcā vai izolācijā no citiem. Viņš piebilda, ka cilvēki, kurus mēs tagad redzam, ir diktatora dubultnieki.

“Jā, Putins ir slims un smagi slims. Bet šie cilvēki patiešām ir dubultnieki. Ne tādā nozīmē, ka Putins ir apglabāts un viņa vietā ir uzlikti kādi aktieri. Viņš ir kaut kur: Kremļa slimnīcā vai kādā lauku īpašumā. Vienkārši publiski mēs redzam pavisam citu cilvēku,” piebilda Dulskis.

Putina nāve – zīlnieka Šepticka pareģojums

Psihologs Romāns Šeptickis ir pārliecināts, ka Putins vairs nav dzīvs. Viņš uzskata, ka diktators nomira pirms septiņiem vai astoņiem gadiem. Svarīgākais tagad, turpināja eksperts, ir tas, lai Putina sistēma sabruktu.

“Vasarā tajā pieaugs iekšējie nemieri, aktivizēsies opozīcijas spēks, kas cīnās pret Putina koalīciju. Arī sprādzieni un ugunsgrēki agresora valstī turpināsies, līdz valdība tiks gāzta,” sacīja Šeptickis.LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Astrologs: Putins nenodzīvos līdz Hāgas tiesai

Starptautiskās Krimināltiesa izdod orderi Putina arestam

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu