Ekrānuzņēmums no Facebook
Reklāma

“Nu vienreiz PIETIEK! Teikšu skaļi: Grupa LĪVI varēja tā dēvēties, gan ar nosacījumu, līdz Jāņa Groduma aizdošanās citā Saulē! Viss! LĪVI ir vēsture, patīkama, ne tik patīkama, slavena un ne tik slavena, bet vēsture! To es autoratīvi paziņoju, kā grupas dibinātājs! Tie zēni, kas sevi dēvē par grupu LĪVI, NAV LĪVI!!!” soctīklā Facebook raksta viens no grupas dibinātājiem Juris Pavītols.

“Šodien LR1 klausoties interviju ar Buķeli pat apjuku – divi profesionāļi (?)- gan intervētājs, šķiet Elviss vārdā, gan intervējamais runā par Līviem: viens piesaka dziesmu “Aprīļa pilieni”, ko dziedot Pavītols (nekad šo visādi jauko bērnu dziesmiņu neesmu dziedājis), kaut to dara dziesmas autors Ēriks Ķiģelis duetā ar Ingu, otrs kautko murgo par LĪVI tuvojošos 50 gadu jubileju, bet nezinot un pat īsti arī neinteresējot, kad tā ir (un tas ir Līvs!), kaut to pārpildītā Liepājas teātrī nosvinējām 2022.g. pavasarī. Tika izdota arī lielā vinilplate ar grupas sākuma dziesmām LĪVI SĀKUMS un grāmata “Liecinieka spoguļportrets”.
Reklāma

“Es saprotu – godaprāts neiedzimst, taču, bēdīgi, ja tas netcis ieaudzināts! Esmu savu viedokli izteicis arī Ainaram Virgam un pat aicināju svinēt 50 gadu jubileju kopā ar ĪSTAJIEM vēl dzīvajiem Līviem uz ko saņēmu atbildi: “Kad tad īsti ir tie LĪVI dibināti? Un priecīgu svinēšanu!”
“Ainar: Tevi uzaicināja grupā Ērika vietā 15 gadus pēc grupas dibināšanas (es ar Kult. ministra pavēli jau biju toreiz pirms 3 gadiem no grupas atlaists), tāpēc domāju, ka neviens Tev neliedz dibināt savu grupu un dziedāt gan Tava Līvu laika, gan jaunākas dziesmas, bet nav Tev, kā ienācējam grupā, morālu tiesību vēlāk savākt mūziķus un nosaukt tos NE SEVIS dibinātas grupas vārdā (un ne tik to vien)!

Tas ir, kā pats bieži mīli teikt – smieklīgi, kaut patiesībā tā ir visprastākā lielummānija un cinisms! Ļoti ceru, ka šo nekaunību straumi beidzot pārtrauksi jau ar rītdienu! Ja man nav taisnība, tad lūdzu- uz tiesu! Visādi citādi – veiksmi Tev un Tavai mūzikai!”

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu