Ekrānuzņēmums
Reklāma

Septiņdesmit sešu gadu vecumā 10. aprīlī miris amerikāņu futbola spēlētājs O. Dž. Simpsons, paziņojusi sportista un aktiera ģimene.

Šo ziņu paziņoja viņa ģimene futbolista oficiālajā lapā vietnē X. Simpsons mūžībā aizgāja 77. dzīves gadā. Pēdējos dzīves gadus viņš pavadīja, cīnoties ar nāvējošu slimību – vēzi.

“10. aprīlī mūsu tēvs Orentāls Džeimss Simpsons aizgāja mūžībā cīņā ar vēzi. Par viņu sēro viņa bērni un mazbērni,” rakstīja aktiera ģimene.

Simpsons dzimis Sanfrancisko. Viņš ir izcils amerikāņu futbola sportists. Pēc karjeras beigām viņš sāka darboties reklāmās un pēc tam filmās.

Reklāma

Simpsona ikoniskā loma bija detektīva Nortberga pārtapšana triloģijā “The Naked Gun” kopā ar Lesliju Nīlsenu. 2025. gadā ar aktieri iznāks asa sižeta filma “Zombiji lidmašīnā”, kurā viņš atveidoja epizodisku lomu.
Simpsona skandāls

1994. gadā tika atrasta noslepkavota Simpsona sieva Nikola Brauna un viņas draugs Ronalds Goldmens. Viņu līķi tika atrasti netālu no laulāto mājas Brentvudā. Tad Simpsonu apsūdzēja slepkavībā, jo viņš nenoliedza, ka regulāri veicis vardarbību ģimenē pret sievu.

Pēc apsūdzības aktieris nolēma aizbēgt no pilsētas savā automašīnā. Televīzijas pārraide, kad policija panāca zvaigzni, guva gandrīz 100 miljonus skatījumu.

Tiesas process kļuva par plašu rezonansi izraisījušu prāvu, un tolaik par to diskutēja visi.

Simpsons tika atzīts par nevainīgu divās slepkavībās. Taču 1997. gadā Goldmenas ģimene iesniedza civilprasību pret futbolistu, un viņš tika atzīts par vainīgu kādas sievietes un vīrieša piekaušanā.

Viņam tika piespriests samaksāt 33,5 miljonus ASV dolāru kompensāciju. Vēlāk viņš gandrīz deviņus gadus pavadīja cietumā par laupīšanu.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu