Kadrs no video
Reklāma

“Pēc būtības Nils Ušakovs ir Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) skolnieks. ZZS šobrīd ļoti daudzās Latvijas pašvaldībās ir pie varas, un viņiem baigi nepatīk, ka kāds uzdod jautājumus, viņiem ļoti nepatīk uz šiem jautājumiem atbildēt,” Rīgas domes deputāts Mārtiņš Bondars (“Latvijas attīstībai”) sacīja RīgaTV 24 raidījumā “Preses klubs”, apspriežot to, kādas attiecības izveidojušās starp viņa pārstāvēto opozīciju un koalīciju, kuru vada Rīgas mērs Nils Ušakovs (“Saskaņa”).

Bondars atgādināja, ka opozīcijas uzdevums ir sekot līdzi tam, kādi lēmumi tiek pieņemti: “Pēc būtības opozīcijai (jebkurai opozīcijai) ir jāspēj sekot līdzi tam, ko dara pie varas esošie, informēt sabiedrību, mēģināt pastāstīt, ko viņi darītu, ja viņi nokļūtu pie varas.”

Viņš apgalvoja, ka kopš pašvaldību vēlēšanām ticis mainīts Rīgas domes nolikums, tādējādi ierobežojot opozīcijas iespējas pildīt savus pienākumus. “Nils Ušakovs ar savu komandu uzskata, ka vēlēšanas nav nepieciešamas. Jo viņi nepārtraukti kopš ievēlēšanas dienas maina nolikumu tādā veidā, lai pēc būtības izslēgtu vai būtiski samazinātu jebkādu opozīcijas iespēju uzzināt, izzināt, jautāt un izteikt viedokļus,” pauda Bondars.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu