Ekrānuzņēmums
Reklāma

Krievijas prezidents Vladimirs Putins pirmo reizi izteicies par vakardienas lidmašīnas avāriju. Viņš TV tiešraidē izteica līdzjūtību bojāgājušo ģimenēm un raksturo “Vagner” dibinātāju Jevgeņiju Prigožinu kā talantīgu uzņēmēju.

“Saistībā ar šo aviācijas negadījumu, pirmkārt, es vēlos izteikt visdziļāko līdzjūtību visu bojāgājušo ģimenēm. Tā vienmēr ir traģēdija. Un patiešām, ja tur bija cilvēki — un sākotnējie dati, šķiet, liecina, ka tur bija “Vagner” darbinieki, es vēlos atzīmēt, ka tie ir cilvēki, kuri ir devuši nozīmīgu ieguldījumu mūsu kopīgajā cīņā pret neonacistu režīmu Ukrainā.

Mēs to atceramies, zinām un neaizmirsīsim,” pavēstīja Putins, “es pazīstu Prigožinu ļoti ilgu laiku, kopš deviņdesmito gadu sākuma.

Reklāma

Viņš bija cilvēks ar grūtu likteni, un viņš pieļāva nopietnas kļūdas dzīvē, un viņš sasniedza vajadzīgos rezultātus – gan sev, gan, kad es viņam par to jautāju, kopīgai lietai, kā šajos pēdējos mēnešos. Viņš bija talantīgs cilvēks, talantīgs uzņēmējs.”

Savukārt ES varasiestāžu rokās nav neapgāžamu pierādījumu, ka algotņu vadonis tiešām ir miris.

Šobrīd nav pārbaudīta apstiprinājuma, ka Jevgeņijs Prigožins tiešām atradās lidmašīnā, kas avarēja un gāja bojā. Tā paziņojis Eiropas Savienības galvenais spīkers ārlietās un drošības politikas jautājumos Pīters Stano, raksta CNN .

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu