Foto - Pixabay
Reklāma

Kāds ir pareizais veids, kā gulēt: ar galvu vai kājām pret durvīm? Ko iesaka fenšui un ticējumi?

Uzzināsim, kāpēc nedrīkst gulēt ar kājām pret durvīm, ar galvu pret logu, un kādas var būt sekas.

Miegs ir svarīga katra cilvēka veselības, labsajūtas un izskata sastāvdaļa. Tomēr svarīgs ir ne tikai miega stundu skaits, bet arī ķermeņa stāvoklis naktsmiera laikā. Ja nezini, vai ir pareizi iet gulēt ar kājām pret durvīm, riskē iekulties nepatikšanās.Kas notiek, ja guļat ar kājām pret durvīm

Reklāma

Saskaņā ar fenšui principu gulēt ar kājām pret durvīm ir tik slikta ideja, cik vien iespējams. Tas var izjaukt či plūsmu cirkulāciju. Tā dēļ no rīta būsiet salauzts un noguris, turklāt varat arī saslimt ar depresiju un zaudēt visu, kas jums ir svarīgs.

Skandināviem ir savs viedoklis par to, vai ir pareizi gulēt ar kājām pret durvīm. Viņi tic, ka miegā dvēsele atrodas ārpus ķermeņa un ka durvju ailas ved uz Utgardu, briesmoņu pasauli. Ja jūs domājat, vai ir labi gulēt ar kājām pret iekšdurvīm, pajautājiet sev, vai esat gatavs notiesāt savu dvēseli ceļojumam uz Utgardu, no kuras grūti izkļūt.
Vai ir labi gulēt ar galvu pret durvīm un kājām pret logu?

Tagad, kad esam noskaidrojuši, vai istabā var gulēt ar kājām pret durvīm, rodas likumsakarīgs jautājums: “Vai var gulēt ar galvu pret durvīm un kājām pret logu?”.

Saskaņā ar dažiem pareģojumiem gulēšana ar galvu pret durvīm nav labākais variants – tas esot novedis pie atmiņas problēmām vai pat neprāta.

Šī viedokļa saknes meklējamas tajos laikos, kad jebkurā brīdī mājā varēja ielauzties ienaidnieki. Cilvēks, kurš gulēja ar galvu pie durvīm, vienkārši nepaspēja pamanīt nelabvēļus un laikus reaģēt.

Turklāt senos laikos mirušu radinieku no mājokļa iznesa pa logu, nevis pa durvīm.

Pēc tā laika ļaužu domām, tieši tas garantē, ka mirušais neatgriezīsies.

Tajā slēpjas atbilde uz jautājumu, kāpēc dzīves cilvēks nedrīkst gulēt ar kājām pret logu – tas piesaistīs slimības, nelaimes gadījumus un priekšlaicīgu nāvi.

Tomēr kāds tad ir pareizais veids, kā gulēt: ar galvu pret durvīm vai ar kājām? Neviens no šiem variantiem nav piemērots. Vislabāk ir novietot gultu tā, lai logs un durvis atrastos sānos.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Kā cilvēki senatnē pārlaida nakti, lai nekristu mošķiem par upuri

Dziedinošā hipnoze. Laba metode, bet kāpēc šķiet tik biedējoša?

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu