Reklāma

Krāslavā nežēlīgi piekauts 28 gadus vecs vīrietis, kurš no gūtajiem ievainojumiem miris. Aizdomās turētie ir vairāki vietējie jaunieši, tostarp divi nepilngadīgie. Krāslavieši ir neizpratnē, kāpēc likumsargi pēc iespējamo varmāku aizturēšanas viņus uzreiz atbrīvojuši, vēsta raidījums “Bez Tabu”.

Neoficiāli avoti ziņo, ka tiek ietekmēti liecinieki, arī policija apstiprina, ka par notikušo varētu pastāstīt daudzi, taču liecību ir maz. Krāslavieši un bojāgājušā tuvinieki uztraucas par drošību pilsētā un baidās, ka vainīgie var izsprukt sveikā. Visi aizdomās turamie ikdienā nodarbojas ar cīņas sportu.

VIDEO SKATIES ŠEIT!

Nelaiķa Andra brālis un māsa – Mārtiņš un Sarmīte – tiekas ar ”Bez Tabu” dienu pirms tuvinieka bērēm. Ģērbušies sēru drēbēs, sagrauti un asarām acīs, tomēr nespēj klusēt par nežēlību, kas pastrādāta pret tuvinieku. Mārtiņš un Sarmīte stāsta, ka Andris jau bija iegādājies māju, kurā veidot ģimenes ligzdu ar savu draudzeni. Viņš vēlējies būt pilnvērtīgs tētis draudzenes atvasēm no iepriekšējām attiecībām.

Reklāma

Kadrs no video
Kadrs no video

Sarmīte un Mārtiņš mirušā Andra tuvinieki:

Viņa [nelaiķa Andra draudzene] ir sagrauta. Viņai ar sirdi problēmas! Viņi dzīvoja kopā. Andris savos 28 gados tikai sāka dzīvot. Viņš braukāja uz Īriju nopelnīt naudu, lai atdotu parādus, gribēja ar meiteni nosvinēt kāzas, izmaksāt līdz galam māju. Viņam bija mērķis, viņš gāja uz priekšu! Viņš centās, domāja par savu meiteni, bērniem

Uzbruka, nežēlīgi piekāva, nedodot iespēju aizstāvēties
Naktī no 19. uz 20. jūliju pirms došanās darba gaitās uz ārzemēm Andris tikās ar draugiem Krāslavas iestādē ”Todes”. Andris izgājis ārā ar draugu uzsmēķēt, un pie ”Todes” durvīm izcēlies konflikts ar citu kompāniju. ”Kā mums stāsta, konflikts izcēlās par cigareti. Tā cita kompānija, iespējams, meklēja konfliktu. Kāvās brāļa draugs,” stāsta nelaiķa tuvinieki.

Andris ar draudzeni devušies prom, nevēlēdamies iesaistīties konfliktā, tā, atstāstot aculiecinieku teikto, pauž nelaiķa tuvinieki. Tomēr nepilnus 100 metrus tālāk, pie ziedu veikala ”Kamēlija”, Andri panākuši vairāki jaunieši, kuri puisim esot uzbrukuši no muguras.

Ar kādu cietsirdību viņu nogalināja! Viņš pat nevarēja aizstāvēties. Pārējais ķermenis viņam vesels, sitieni bija galvas rajonā, it kā viņu speciāli gribēja nogalināt. Visi sitieni pa galvu. Kā mums stāstīja ārsti, visdrīzāk, viņu sita pat tad, kad viņš jau bija bezsamaņā. Viņu ar brīvās cīņas paņēmienu nometa pret asfaltu. Kā mums stāsta, pie viņa pieskrēja, iesita no aizmugures, viņš nokrita, tad sekoja tas paņēmiens, pēc kā turpināja spārdīt. Cik cilvēku tur bija? Trīs, četri vai pieci? To mēs nezinām. Sita ne par ko! Viņš vienkārši gāja prom no konflikta pie ”Todes”.

Nežēlībā pret Andri pastrādāta viņa draudzenes acu priekšā. ”Neviens neiejaucās. Draudzene maziņa, viņa centās raut, bet nevarēja fiziski neko izdarīt. Viņa sāka histēriski bļaut pēc palīdzības, bet neviens neatnāca,” stāsta Andra tuvinieki.

Kā stāsta iedzīvotājs, kurš vēlas palikt anonīms, pēc piekaušanas jaunieši devušies uz 100 metru attālo spēļu zāli, kur runājuši par Andra piekaušanu. Tikmēr piekautais Andris palicis guļot uz zemes. Kāds krāslavietis izsaucis ātro palīdzību. No gūtajām traumām jaunais vīrietis slimnīcā nomira.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu