Reklāma

Londonā miris aktieris, kurš spēlēja vienā no Harija Potera sāgas kinolentēm, kā arī filmā “Zvaigžņu kari”. Pols Grants bija 56 gadus vecs. Piecdesmit sešus gadus vecais Grants pats atzinis, ka ļaunprātīgi lietojis alkoholu.

Kā vēsta The Guardian, aktieris tika atrasts 16. martā pie Kingskrosas dzelzceļa stacijas Londonas ziemeļos. Grants bija bezsamaņā sabrucis. Ārsti drīz vien viņu nogādāja slimnīcā, taču aktieri glābt neizdevās, viņi konstatēja viņa nāvi 20. martā.

Par aktieri sēro draudzene, divas meitas, dēls, audžubērni un mazbērni.

Aktiera meita Sofija Džeina Granta apstiprināja viņa nāvi komentārā telekanālam Sky News un sacīja, ka viņai ir ļoti sāpīgi. Viņai ir grūti pārdzīvot šo zaudējumu.

Reklāma

“Man ir salauzta sirds… Neviena meitene nav pelnījusi, lai viņai atņemtu tēvu… Viņš bija tik labi pazīstams un mīlēts. Viņš aizgāja pārāk agri,” teica Granta meita.

Tikai trīs nedēļas pirms nāves aktieris sniedza interviju tieši dzelzceļa stacijā. Grants tajā laikā lietoja alkoholu un neslēpa, ka viņš ar to bija pārāk aizrāvies. Aktieris sūdzējās par savu dzīvi un atzina, ka savus honorārus tērējis muļķībām.
LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Piekauj sievu un draud policistiem: Zolitūdē aizturēts piedzēries vardarbis

Astrologs: Putins nenodzīvos līdz Hāgas tiesai

Traģēdija Latvijas rakstnieku ģimenē: slimnīcā strupi noraida vīra lūgumu atvadīties no dzīvesbiedres

Aizsaulē aizgājis talantīgs, bet atkarību mākts Holivudas aktieris

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu