Publicitātes foto
Reklāma

Dabiski, ka, mainoties laikapstākļiem un dabas krāsu paletei, ir nepieciešams atjaunināt ne tikai savu garderobi, bet arī mājokli. Pavasarī vēlme pēc pārmaiņām ir īpaši spēcīga. Diez vai būtu prātīgi katru gadu pārkrāsot sienas vai būtiski mainīt mājas interjeru, taču noteikti ir vērts padomāt par vienkāršu mājokļa atjaunošanu, kas neprasa lielus ieguldījumus. Ar gudri izvēlētu mājas tekstila palīdzību ļoti ātri un bez lieliem izdevumiem var radīt pavasara svaiguma piepildītu mājokļa atmosfēru.

Lielas pārmaiņas nelielā telpā

Laba ideja ir sākt mājokļa atjaunošanu nelielās telpās, kur pat nelielas izmaiņas var radīt lielas pārmaiņas. Tīrības un svaiguma sajūtu vannas istabā uzturēt būs vieglāk, ja visa ģimene izmantos viena dizaina un krāsu gammas dvieļus. Radiet pavasarīgi gaišu atmosfēru vannas istabā, izvēloties vienota dizaina un krāsas dvieļus. Kopā ar visu ģimeni izvēlieties sev piemērotāko pavasarīgo krāsu un iegādājieties atbilstošus dvieļus. Starp citu, vienas krāsas dvieļi var būt stimuls, lai atcerētos tos pakārt katru reizi pēc izmantošanas. Neaizmirstiet par vannas paklājiņu. Šādas detaļas neprasa lielus ieguldījumus un pūļu, taču pārmaiņas noteikti uzlabos garastāvokli.

Jauna gultas veļa – jaunai sezonai

Ja plānojat atjaunināt guļamistabas interjeru, sāciet ar gultas veļas maiņu. Gultasveļas krāsa vai raksts vien var radīt atšķirīgu noskaņu. Neitrālie toņi, kas ir mājīgi ziemā, pavasarī sāk izskatīties pārāk bāli, tāpēc neaizmirstiet izvēlēties gultas veļu spilgtākā krāsā un ar interesantāku apdruku. Tas ir viens no vienkāršākajiem veidiem kā izmēģināt krāsas, kas ļauj atpūties vislabāk. Ja jūtat, ka spilgti dzeltenais vai vilinoši sarkanais atpūtas zonā galu galā varētu būt pārāk izteiksmīgs, pietiks ar gultas pārklāja nomaiņu. Noteikti piekritīsiet, ka tas ir daudz vienkāršāk nekā mainīt sienu krāsu, pārkārtot mēbeles vai atjaunināt citas interjera detaļas. Starp citu, jauna, rotaļīga gultas veļa lieliski piemērota arī bērnu istabā, tādējādi novēršot bērna vēlmi izrotāt istabu ar tapetēm, uz kurām redzami iecienītākie multfilmu varoņi.

Galdauts svinīgām vakariņām katru dienu

Pat tāda maza detaļa kā galdauts var mainīt noskaņojumu pie kopīgā pusdienu vai vakariņu galda. Līdzās svētku baltajiem galdautiem ir vērts iegādāties vismaz dažus sezonālus -ar Ziemassvētku rakstu, pavasara ziediem vai dažādiem rudens motīviem. No otras puses, galdautam nav obligāti jābūt ar dizainu, kas iezīmē gadalaiku – noskaņu savā ēdamistabas telpā varat radīt arī ar smalku krāsu kombināciju palīdzību. Ja galdauts šķiet pārāk nepraktisks aksesuārs – izrotājiet galdu vismaz ar celiņu. Pat minimālas pārmaiņas, piemēram, virtuves dvieļu atjaunošana var ienest svaigumu Jūsu virtuvē. Tas šķiet sīkums, taču bieži vien ir ļoti grūti saņemties visu virtuves dvieļu nomaiņai.

Estētikas un funkcionalitātes apvienošana vienmēr atmaksājas

Reklāma

Izvēloties jaunu mājas tekstilizstrādājumu, visu uzmanība tiek pievērsta krāsu spēlei un rakstu daudzveidībai, taču ir prātīgi pievērst uzmanību arī tādām detaļām kā auduma sastāvs un ieteicamā mazgāšanas vai gludināšanas temperatūra. Augstas kvalitātes dvieļi, gultas veļa un citi tekstilizstrādājumi kalpos gadiem ilgi. Vannas vai guļamistabas tekstila mīkstais un maigais audums nodrošinās īpašu komforta sajūtu. Savukārt, vienkāršā kopšana atvieglos mājas darbus.

Mājokļa atjaunošanu īstenot būs vieglāk, iegādājoties visu mājas tekstilu internetā www.Nostra.lv. Šeit atradīsiet plašu mīkstu bambusa dvieļu izvēli, ļoti plašu augstas kvalitātes gultas veļas un citu mājas tekstilizstrādājumu klāstu.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu