Kadri no video
Reklāma

Traģiskus jaunumus saņēmuši Marokā akā iekrituša puisēna tuvinieki: glābēji pārāk vēlu nokļuva līdz vietai, kur bija iekritis bērns.

Mazā Raeiena vecākiem līdzjūtību izteicis arī karalis Muhameds, un video plaši izplatījies dažādās interneta vietnēs, ziņo aģentūra Reuters.

Glābēju komandas sestdien no akas izcēla piecus gadus veco zēnu, kurš diemžēl bija miris neilgi pirms tam. Nofilmēts, kā glābēji sestdienas vakarā izved zēnu un steidzas prom no notikuma vietas, lai saņemtu mediķu palīdzību, kamēr tūkstošiem sanākušo ciema iedzīvotāju skaita lūgšanas un sauc laba vēlējumus.

ReklāmaDiemžēl amatpersonas vēlāk apstiprināja, ka zēnu nav izdevies atdzīvināt, piebilstot, ka viņš miris, pirms glābēji viņu paspējuši sasniegt.

Puisēns akā atradās kopš otrdienas. Vēl sestdien pa dienu viens no glābējiem atzina, ka ” grūti noteikt viņa stāvokli, bet ir liela cerība”.
Glābēji neslēpa, ka pēdējais metrs bija visgrūtākais, jo siena varēja sabrukt. Viņi izveidoja paralēlu tuneli, un mediķi bija gatavi jebkurā brīdī bērnam sniegt pirmo medicīnisko palīdzību.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu