Foto - Pixabay
Reklāma

Visi vadošie mobilo sakaru operatori cels cenas. Turklāt visi trīs uzņēmumi to darīs gandrīz vienlaikus. Mobilo sakaru operatori Latvijas Televīzijai apgalvo, ka savstarpēja vienošanās nav notikusi. Galvenais arguments izmaiņām esot energoresursu cenu kāpums.Telekomunikāciju nodrošinātāju “Bite” un “Latvijas Mobilais telefons” (LMT) jaunās – paaugstinātās cenas stāsies spēkā otrdien, 1. novembrī. “Tele2” tās pacels 1. decembrī. Visi trīs operatori norādīja uz vienādiem iemesliem.

Reklāma

“Tele2” komercdirektors Raivo Rosts norādīja, ka energoresursu cenu palielinājums šogad ir sasniedzis neplānotus apmērus.

“Bites” Korporatīvo un sabiedrisko attiecību vadītāja Una Ahuna-Ozola atzīmēja, ka energoresursu cenu kāpums ir tikai viena no komponentēm. “Cenas ir cēluši arī partneri, loģistika, gan arī mūsu plānotās investīcijas tīklā.”

“Mēs šobrīd esam pārskatījuši visus tarifus un sapratuši, ka ar 2022. gada plānotajām cenām mēs nevaram nodrošināt pakalpojumus,” teica LMT Privātpersonu apkalpošanas dienesta direktore Ilze Saulīte.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu