Kadrs no video
Reklāma

“Skujene var! Ārkārtas gadījumā arī pildīt lidostas funkcijas,” sociālajā tīklā Facebook raksta kāda neparasta notikuma aculiecinieks Māris Kalniņš.

“Lietuviešu lidotājam ar 15 gadu pieredzi pirmā piespiedu nosēšanās savā mūžā – sliktu laikapstākļu dēļ, pusceļā no Lietuvas uz Rīgu, nolēma, ka prātīgāk būs pārtraukt lidojumu,” notikušo apraksta M. Kalniņš, kurš arī apkopojis video izlasi no dažādiem avotiem.Reklāma

“Bija dīvaini, ka lēnām riņķoja virs Skujenes vairākas reizes, likās, ka kautko kāds fotografē tik nepatīkamā laikā. Bet, kad lidmašīna aiz kokiem pie apvadceļa pazuda no redzamības zemes līmenī, bija jāsteidz skatīties. Labi, ka viss bija kārtībā.

Sarunājoties angliski pirmais pilota jautājums bija: “Vai tu zini, kur es šeit varētu noparkot lidmašīnu?”. Jautājums Skujenei labs, bet skujenieši ātri izfunktierēja kur un kā raiti dabūt lidaparātu nost no galvenā ceļa, pēcāk arī policija piesteidzās palīdzēt.”

Dažas dienas lidaparāts pastāvēja skujeniešu gādībā pie Skujenes baznīcas un pēc dažām dienām jau cēlās gaisā. Labi, ka viss labi.

Droši vien neko līdzīgu Skujene nākošos 100 gadus nepieredzēs, ja vien kāds īstu lidlauku te neuztaisīs, piebilst ieraksta autors.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu