Reklāma

Par akmeņu īpašībām zināms jau sen, daži minerāli ir piemēroti mīlestības piesaistei, citi – veselības stāvokļa uzlabošanai. Astrologi apgalvo, ka akmeņi jāizvēlas pēc zodiaka zīmes. Atbildīga attieksme pret šo jautājumu ļaus ne tikai iegūt laimi, bet arī pasargāt sevi no problēmām.

Ezoteriķi tic, ka veidošanās procesā akmens iegūst spēcīgu enerģētiku. To var izmantot saviem mērķiem. Atcerieties, ka nesāt amuletu vai akmeni tikai ar labiem nodomiem!Hrizoprazs

Reklāma

Tiek uzskatīts par vienu no efektīvākajiem akmeņiem bagātības piesaistīšanai. Akmens spēj attīstīt daiļrunību, dāvināt cilvēkam ticību saviem spēkiem. Pastāv uzskats, ka naudas glabāšana zem akmeņiem pastiprina to enerģijas plūsmu.

Ja vēlaties veikt darījumu vai vienoties par kaut ko, nēsājiet gredzenu ar hrizoprazu uz zeltneša. Akmens bez ietvara apģērba kabatā būs “magnēts” jauniem naudas ieņēmumiem.

Hrizolīts

Otrs pēc jaudas spēcīgākais akmens bagātības piesaistei. Iemieso paļāvību, atver jaunus apvāršņus, ja īpašniekam “nolaidušās rokas”. Hrizolīts sniedz atbalstu, kad cilvēks nolemj sākt dzīvi.

Vislabāk ielikt akmeni zelta ietvarā un valkāt uz kreisās rokas rādītājpirksta.

Topāzs

Rotājumus ar topāzu nēsāja galminieki. Tika uzskatīts, ka akmens paaugstina cilvēka statusu un attīsta līdera īpašības. Akmens īpašnieks var lasīt citu cilvēku domas, apsteidzot tos lēmumu pieņemšanā. Par visspēcīgāko akmeni uzskata topāzu zelta krāsā.

Serdolīts

Radošo cilvēku patrons, kas atklāj īpašnieka iekšējo potenciālu. Palīdz tikt galā ar dzīves grūtībām un atrast savu ceļu. Papildus naudas piesaistei “uzrāda” melīgus cilvēkus, aizsargājot tā īpašnieku.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Mēness maģija. Pavisam reāls spēks, kas mūs ietekmē!

Telpu attīrīšanas maģija. Kas der vienam, citam var kaitēt!

Mistiķi, burvji un magi. Kuros mēnešos dzimst spēcīgākie ekstrasensi?

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu