Ekrānuzņēmums
Reklāma

Austriešu dziedātāja Končita Vursta, kura kļuva neticami populāra pēc 2014. gada Eirovīzijas, kur viņa uzstājās ar gariem matiem un izteiksmīgu bārdu, ir krasi mainījusi savu tēlu. Zvaigzne, kura priekšroku dod drosmīgiem soļiem, parādījusies radikāli citādā izskatā.

Vursta publicējusi jaunas fotogrāfijas Istagram. Tajā bārdainā dziedātāja pozē bez mākslīgajām skropstām, provokatīva grima un neparastas frizūras.Ekrānuzņēmums

Tā vietā Vursta ir izveidojusi vieglu matu sakārtojumu, nomazgājusi visu grimu un izmēģinājusi stilīgu izskatu. Vienā fotogrāfijā dziedātāja pozēja kreklā un brīvos zilos džinsos – droši var teikt, ka tagad tas ir visnotaļ izskatīgs jauns vīrietis.

Reklāma

Arī fani ir iemīļojuši jauno izskatu. Viņi apbēra zvaigzni ar komplimentiem. Lietotāji rakstīja: “Tas izskatās tik forši, baby! Ļoti patīk.” “Šīs cirtas tev izskatās lieliski, paliec tāda uz visiem laikiem.”Es nezinu, kā tu to vari izdarīt. Parastā dzīvē es tevi nepamanītu pūlī, bet uz skatuves tu esi īsta bumba!”

Ekrānuzņēmums

Kas zināms par Končitu Vurstu

Končita Vursta ir Toma Noivirta skatuves persona. Dziedātāja 2014. gadā uzvarēja Eirovīzijas dziesmu konkursā. Pēc tam viņas karjera uzņēma apgriezienus. Tagad Vursta ir populāra slavenu televīzijas šovu un koncertu viešņa.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

FOTO, VIDEO: Rīgā piemin leģionārus; Ždanokas palīgs protestē

Ek, skaistā jaunība! 20 slavenu politiķu portreti jaunībā un brieduma gados

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu