Reklāma

10.augustā, Dzintaru koncertzālē, festivāla “Summertime – aicina Inese Galante” ietvaros, slavenie Krievijas džeza mūziķi – pianists-virtuozs Daniils Krēmers un kvarteta saksofonists Antons Rumjancevs – uzstāsies ar unikālu programmu, kurā iekļauti leģendāri pasaules roka hiti džeza noskaņās.

Pēc vairākkārtējiem pastāvīgo festivāla “Summertime – aicina Inese Galante” apmeklētāju lūgumiem, viens no Krievijas atpazīstamākajiem džeza pianistiem – Daniils Krēmers atgriezīsies Jūrmalā. Šoreiz tandēmā ar Krievijas vadošo saksofonistu un džeza virtuozu Antonu Rumjancevu un viņa kvartetu. Festivāla otrās dienas viesiem būs unikāla iespēja klausīties koncertprogrammu, kuru atzinīgi novērtējuši klausītāji vairākās Eirāzijas pilsētās – mūziķi džeza manierē izpildīs visas slavenākās kompozīcijas no tādu leģendāru rokgrupu repertuāra kā “Nirvana”, “Queen”, “Led Zeppelin” u.c.

Vadošā Krievijas saksofonista un džeza virtuoza Antona Rumjanceva koncertprogramma, kas ietver “Nirvana in Jazz”, “Queen in Jazz” un “Led Zeppelin in Jazz”, izskanējusi un turpina skanēt uz labākajām pasaules koncertzāļu skatuvēm, vienmēr pulcējot pilnas zāles un izpelnoties vētrainas ovācijas. Daudzi džeza muzikanti interpretē labi zināmas dziesmas un melodijas, bet A. Rumjancevs ir izveidojis veselas programmas, veltot katru no tām attiecīgajai rokgrupai. Mūziķa interpretācijās ir jūtama emocionalitāte un temperaments, turklāt arī cieņa pret leģendārajiem izpildītājiem un viņu dziesmām. Šajā vakarā festivāla klausītāji Jūrmalā varēs baudīt augstākminētās koncertprogrammas kompozīcijas visā to krāšņumā.

Reklāma

Jau piecus gadus pēc kārtas D. Krēmers priecē festivāla viesus ar savu uzstāšanos, turklāt katru reizi ar jauniem skatuves kolēģiem. Jau ar pirmajām minūtēm uz skatuves, pianists savaldzina klausītājus ne tikai ar filigrāno klavierspēles tehniku un emocionālo izpildījumu, bet arī ar neatkārtojamu harizmu un šarmu, kā arī ar klavierspēles ātrumu un precizitāti.

“Mūzika nav nošu apkopojums vai māka kustināt pirkstus pa taustiņiem, tā ir mistika, kuru vēl nevienam nav izdevies izskaidrot vai izprast līdz galam. Un mēs to nekad nesapratīsim. Mūziku var tikai sajust un šīs izjūtas klausītājiem spēj nodrošināt skatuves mākslinieki,” stāsta Daniils Krēmers.

Nepārspējamie džeza virtuozi Daniils Krēmers un Antona Rumjanceva kvartets uzstāsies Dzintaru koncertzālē 10.augustā. Festivāls “Summertime – aicina Inese Galante” šajā gadā norisināsies no 9.-12.augustam un no 14.-15.augustam.

Biļetes uz festivālu “Summertime – aicina Inese Galante” pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs visā Latvijā, kā arī mājaslapā www.bildesuparadize.lv. Detalizētāka informācija par festivāla koncertprogrammu meklējiem mājaslapā www.festivalsummertime.com.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu