Foto - privātais arhīvs
Reklāma

“Latvijā slavenākais itālis Roberto aiztinies no Latvijas, un šo jaunumu kaismīgi apspriež arī humoršovā Stīvais Nemelo. Nopirka sev divstāvīgu bungalo Kanāriju salās un, ardievu dzimtene, kaut gan, Roberto ir itālis – tad jāsaka – čau, dzimtene!”

“Nekustamais īpašums tur, protams, ņemts kredītā. Viņš pārdeva Rīgas dzīvokli, par kuru kredīts vēl nebija nomaksāts, un tā vietā ieguva kredītu Grankanārijā. Dzīve bez hipotēkas jau nav dzīve, bez tās nav nekādas motivācijas no rītiem celties no gultas.

Latvijā Roberto bija pasākumu vadītājs, dziedātājs, TV šefpavārs – ja nauda aptrūksies Spānijā, nāksies meklēt īstu darbu. Jo tikai pie mums cilvēks var būt žurnālists, blogeris un reizē traktorists – kombainieris.

ReklāmaRoberto būtu izcils darbinieks jebkur, izņemot dzimto Itāliju. Kā imigrants viņš ir motivēts darboties, lai viņu nedeportē, kā mūziķis-šefpavārs-šovmenis viņš jebkurā uzņēmumā var darīt jebko. Viņam vienalga: ja par darbu maksās,
viņš atradīs veidu, kā to paveikt tā, lai neatlaiž vai neiesūdz.

Roberto saka, ka pēc bankas konta atvēršanas Spānijā tas tika nobloķēts. Spāņi ieraudzīja, ka Roberto naudiņu pelnījis Latvijā, un automātiski pieņēma, ka tā nauda ir netīra.”

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

“Eat your karbonādi” jeb kāpēc “Citiem Zēniem” Eirovīzijā ies grūti

Porziņģim un Bertānam jaunas komandas. Kāpēc apmainīja latviešu viesstrādniekus?

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu