Kadrs no video
Reklāma

NBA komandas Dalasas Mavericks un Vašingtonas Wizards samainījās ar latviešu viesstrādniekiem. Garais turpmāk spēlēs ASV galvaspilsētā, bārdainais par mājām sauks Teksasas štatu.

“Bertāns ir no Rūjienas, Porziņģis – no Liepājas, tādēļ arī viņu pārstāvētie NBA klubi atrodas dažādos valsts galos. Bertāns labus rezultātus gūst, jo dopinga vietā vēnā laiž Rūjienas saldējumu, Porziņģis tik liels tādēļ, ka Liepājā viņam no apakšas vienmēr pūta vējš – izstiepa garāku,” prāto šova “Stīvais Nemelo” vadītājs Maksims Trivaškevičs.

“Visvairāk satraumēties patīk Porziņģim, kas ir loģiski – viņš ir lielākais – viņam ir visvairāk, ko traumēt. Kristaps sver 110 kilogramus – tādam jebkurš lēciens ir bīstams, bet šis katrā spēlē spriņģo apkārt kā balerīna!

Reklāma

Visprecīzākais no čaļiem ir Bertāns – tas arī saprotams – Bertāns ir kā Evita – bišķi rižiks, no rižika piespēles citiem saņemt negribas, nākas viņam vien mest pa grozu.

Pirmajā spēlē Vašingtonas Wizardos mēs Porziņģi diemžēl neredzējām, bet es kā NBA spēlētājs par šādu situāciju būtu laimīgs – līguma summa jau nemainās no tā, vai tu spēlē vai uz soliņa kasi…”

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

“Dangā, dangā!” Sarkastiskais Kaspars Dimiters atkal dzied par sliktajiem ceļiem

“Neesmu redzējis nevienu Gobzema ideju!” Krištopans pikts par salīdzinājumu

Vai Eiropai atslēgs feisbuku un insagramu? Komiķis Maksims šokā!

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu