Kadrs no video
Reklāma

“Vēl mazliet par Eirovīziju un Citiem Zēniem. Viņu dziesma Eat Your Salad nopelnīja ceļazīmi uz Turīnu. Pareizi ir – dziesma rēcīga, jautra, lipīga – pilnam Eirovīzijas fināla komplektam pietrūkst tikai paziņot, ka visi čaļi apveltīti ar netradicionālu seksuālo orientāciju, un pirmā vieta balsošanā garantēta tīri politkorektuma dēļ,” secina humoršova “Stīvais Nemelo” vadītājs Maksims Trivaškevičs.

“Eirovīzija būs Itālijā, un dziesma ar nosaukumu “Eat Your salad” no itāļiem punktus nedabūs. Jo itāļi nemaz nezina, ka tādi salāti eksistē – viņiem no dārzeņiem ir olīves, tomāti, tomātu mērce un ķiploki.

“Citi Zēni” ir episki čaļi – viņi uz interviju “Rīta panorāmā” atvilkās sporta tērpos – atgādina svētku vakariņas manā ģimenē. Diemžēl sporta tērpiem nebija strīpu – tātad pārāk augsta ranga “gopņiki” tie čaļi nav.

Reklāma
Bet sporta bikses noderēs, lai, taisot špagatu, bikses nesaplīst! Kaut gan Eirovīzijas finālā saplīsusi stakle piesaistīs krietni vairāk uzmanības nekā jebkura dziesma.

Pati dziesma vēsta par zaļāku dzīvesveidu, bet tas nav svarīgi- Eirovīzijā neviens neklausās dziesmu vārdos – puse skatītāju nemaz nezina angļu valodu, bet daļa konkursu skatās ar mērķi kritizēt pilnīgi visus dalībniekus un kladzināt, ka Lauris Reiniks varētu labāk.

Latvieši arī Eirodziesmu vārdos neiedziļinās – zinātu, ka dziesma par salātiem, savu mūžu par tādu nebalsotu, latviešu tautas dziesmu jāsaucas “Eat your karbonādi un kartupeļus”.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu