Ekrānuzņēmumi
Reklāma

Manikīra meistare atcēla Didrihsones pierakstu uz nagu pulēšanu, jo meistarītei bija nomiris tuvs cilvēks, un Didrihsone savu sašutumu neslēpa. Humoršova “Stīvais Nemelo” vadītājam Maksimam Trivaškevičam ir viedoklis!

“Kurš, pie velna, atļaujas tikt aprakts tad, kad viņai jāiet uz manikīru? Kas tas ir? Nevarēja izvēlēties citu datumu kātu atstiepšanai? Lai sākumā paskatās Didrihsones kalendārā! Meistare vēl varēja pateikt, lai Didrihsoniene pati savus nagus slīpē – tas vispār būtu kronis!

Meistare nesaprot, ka Didrihsonei 90 pakas sekotāju Instagramā – kā viņa bez pusmetru gariem nagiem varēs viņus influencerēt?

No nejaukās situācijas visai Latvijai jāgūst mācība: nav ko mirt nost, kad pie tevis influencerka pierakstījusies!

ReklāmaDidrihsone drīz būs kā Krievijā Putins – brauks pa ielu, priekšā un pakaļā pa dienesta automašīnai ar bākugunīm – parastiem mirstīgajiem jātinas malā. Jo viņa brauc uz manikīru – tas ir svarīgāk par citu cilvēku jebko!

Svaigākajās instagrama bildēs Elīna ir spiesta slēpt savas rokas, jo nagi vairs nav perfekti, bet pati nagu šķēres un vīlīti viņa izmantot nemāk. Katram taču jādara tas, kas viņam padodas – Elīnai tā ir drēbju pārdošana un ietekmeļošana – priekš kam viņai jājēdz kas cits?

Tikai aktīvo Instagram lietotāju starpā valda uzskats, ka Instagrams ir svarīgākais sociālais tīkls pasaulē. Un, tā kā Didrihsone tur ir slavenība, tad viņa arī sevi uzskata par svarīgāko svarīgākā soctīkla smagsvaru. Tāpēc ar savu radu aiziešanu viņsaulē lūdzu viņas plānus netraucēt.
Didrihsones sekotāju skaits strauji tuvojas Paulas Freimanes “foloveriem”. Freimane uzkačāta, Didrihsone – plecīga un ar botoksētām ķermeņa daļām, kas nozīmē – Freimanes sitienus pa seju nejutīs. Freimanes kreisais āķis no Didrihsones augšējās lūpas atlēks kā no batuta. Tiesnesis būs Mairis Briedis, kurš raundu starplaikos kamerā bļaustīsies, mēģinot uz cīņu izsaukt Džeiku Polu.

Kaspara Kambalas un Kristapa Zuša šovs “Boksa akadēmija” bija fufelis, salīdzinājumā ar briestošo “razborku” starp Freimani un Didrihsoni! Abu dāmu boksa realitātes šovu sauks “Silikona akadēmija”. Finālā abas vicinās nevis dūres, bet buferus- jo tos instagramā laiko krietni pamatīgāk.

Ā, un Didrihsone jau nemaz dūres vicināt nevarēs – nedod, Dievs, sačakarēs jauno manikīru, pie kura beidzot būs tikusi!

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Vai kāda partija vēl ņems Artusu Kaimiņu sarakstā uz Saeimas vēlēšanām?

Kā Latvijas krišnaītiem pievienojas gobzemīti, kas skandēs “Aldi, Aldi!”

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu