Foto - Aleksandra Kurusova, facebook
Reklāma

Latvijā pazīstamā dejotāja, kas šobrīd dzīvo un strādā koronavīrusa skartajā Ķīnas kaimiņvalstī Singapūrā, sociālajā tīklā “Facebook” dalījusies ar iespaidiem, kā norit dzīve valstī.

“Īsumā tiem, kas interesējas un prasa, kā man iet Singapūrā. Aizvakar pasludināja oranžo trauksmes līmeni (sk. bildi).

Vietās, kuras parasti sestdienas vakaros pārpildītas gan ar vietējiem, gan tūristiem, vairāk nekā puse tukšu galdiņu. Pilsēta manāmi tukšāka un klusāka.

Bet visdīvaināk, atzīšos, kļuva vakardien, kad, ieskrienot savā supermārketā pie mājām, ieraudzīju tukšus plauktus un nenormāli garas cilvēku rindas ar pārpildītiem groziem (pārtika, ūdens, tualetes papīrs, zobu pastas, utt.).

Reklāma

Likās, ka esmu tikusi kādā filmēšanas laukumā un tie visi cilvēki apkārt ir vienkārši šīs filmas aktieri… Bet diemžēl ne – tā ir šī brīža realitēte,” raksta Aleksandra.

Kā jau vēstīts, Singapūra, kur līdz šim apstiprināti 33 inficēšanās gadījumi, piektdien trauksmes līmeni četru punktu skalā paaugstināja līdz otram augstākajam – oranžam, kas ir tāds pat kā SARS uzliesmojuma laikā 2003.gadā.

Tas 5,7 miljonus iedzīvotāju lielajā Singapūrā jau piektdienas vakarā izraisīja panisku iepirkšanos, cilvēkiem, daudziem no tiem maskās, steidzoties uz veikaliem un izpērkot rīsus, nūdeles un tualetes papīru.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu