Kadrs no video
Reklāma

Saeimas deputāti jau trešo gadu strādā attālināti. Parlamentārieši gan uzsver, ka arī šajā laikā dodas uz Saeimu, tāpēc daļa no viņiem joprojām saņem dzīvokļa un transporta kompensācijas. Iemesli, kādēļ nevar strādāt attālināti un jādodas uz Rīgu, katram citi, vēsta LTV Ziņas.
Komentāros cilvēki dalās ar citu valstu pieredzi: “Pie mums Zviedrijā, ja valsts vai pašvaldības ierēdnis strādā citas pašvaldības robežās, viņam kompensē vienistabas dzīvokļa vai studio tipa dzīvokļa īres izmaksas līdz konkrētiem m2. Ja nemaldos, tad 40. Dzīvoklīti izīrē tikai darbavietas pašvaldība. Ja kāds radinieks vēlas tur apmesties vai ciemoties, tad ir pašam jāpiemaksā kā par viesnīcas izdevumiem. Shēmošana – neiespējama.”

Reklāma

Cits komentētājs piekrīt, uzdodot retorisku jautājumu: “Kāpēc gandrīz visu Eiropas valstu ministri un citi ierēdņi brauc ar sabiedrisko transportu uz savu darba vietu, bet mūsējie ar komfortu dārgajos auto? Steidzas pieņemt valsts svarīgus lēmumus, nu, tak strādā attālināti? Viens vienīgs melu trīsstūris mūsu tautas kalpu attaisnojumos. Būtu jāievieš viņu atalgojumā sen aizmirsto teicienu -katram pēc viņa spējām un katram pēc padarīta darba!”LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

“Bišķi pārcentās.” Ko Ādamsons stučīja Krievijai par Urbanoviču?

Vai kāda partija vēl ņems Artusu Kaimiņu sarakstā uz Saeimas vēlēšanām?

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu