Kadri no video
Reklāma

Vai kāda partija pēc skaļā šķiršanās skandāla vēl ņems Artusu Kaimiņu sarakstā uz Saeimas vēlēšanām? Ironisku vērtējumu skaļā pāra attiecību krīzei piedāvā humoršova “Stīvais Nemelo” vadītājs Maksims Trivaškevičs.

“Abi nebija precējušies, tādēļ arī šķiršanās ir neoficiāla, taču ar “Degpunktā” cienīgu sižetu. Artuss savāca sīko un aizgāja no mājām. Ar bērnu pie rokas aizgāja pēc cigaretēm un neatgriezās.

Lai par abu šķiršanos uzzinātu ne tikai radi un kaimiņi, aktrise par to pavēstīja Tviterī. Agrāk sūdus rakstīja uz publisko tualešu sienām, tagad – tvīto. Bijušie dzīvesbiedri izmanto pirmklasnieka cienīgu taktiku, viens otru apvainojt melošanā. Viņu komunikācijā pat nav nekādu epitetu: vienkārši – Dārta, beidz melot, Artus, beidz melot,” secina Maksims.

Reklāma

“Artuss tvīto, ka viņam nepatīk atklāt savu privāto dzīvi… Tāpēc viņš par to tvīto… Dārta sola, ka būs arī video, ko Artuss uzņēmis tiesāšanās vajadzībām. Agrāk Artuss bija deputāts ar kameru, tagad viņš ir šķirtenis ar 48 megapikseļiem.

Šis ir pierādījums, ka, pirms taisīt sīko, vajag apprecēties, un kāzas jārīko pašiem – tad tu ātri vien redzēsi, kādi putni dzīvo tam otram galvā, cik sačakarēts viņš ir patiesībā un ar cik atsaldētu fantāziju apveltīts. Plus, pēc precētas kopdzīves izšķirties ir krietni grūtāk – jādala manta, jāiet pie notāra – krietni vairāk motivācijas palikt kopā.

Dārta saka, ka pusotru gadu tika emocionāli pazemota. Būtībā, viņa mācījās pamatskolā. Pamatskolā neatkarīgi no tā, cik kruts vai nūģis tu esi – obligāti atradīsies kādi atsaldeņi, kuri par tevi ņirgāsies. Kuriem tava eksistence būs iemesls čakarēt tavu dzīvi. Iespējams, tie būt nevis skolēni, bet skolotāji. Vai apkopēji. Kāda nu kuram loze izkrīt… Pamatskola ir radīta, lai cilvēki būtu gatavi kopdzīvei ar Artusu Kaimiņu. Iespējams, Dārta pamatskolā daudz bastoja, tādēļ neieguva pieredzi šādam pasākumam.”“Aktieriem izveidot jēdzīgu privāto dzīvi ir sarežģīti – attiecību sākumā jau visi tēo, ka ir labāki nekā patiesībā, bet aktieri tēlo tā, ka nepateiksi, kad viņi beidz tēlot. Dārta iemīlējās izcilajā potenciālājā fāterī, beigās izrādījās, ka tas taču ir Artuss Kaimiņš. Labvēlīgāks iznākums būtu, sapinoties ar Kristapu Strūbergu no “Singapūras Satīna”.

Artusa īstais vārds ir Artūrs – viņš pat to nav godīgi pateicis – skaidrs, ka par visām pārējām savām dabas dotībām viņš arī meloja. Jeb, kā mūsdienās saka – nodarbojās ar politiku. Pēc šāda izgājiena Artusu neviena partija sarakstā neņems… Sūdus viņš ir taisījis, bet atņemt muterei bērnu – tas varētu būt par traku pat priekš Latvijas politikas.
“Ja jau viņi izšķīrās tviterī, tad ar bērnu abi tiksies “zūmā”, mantu dalīs “feisbukā”, bet, lai viens otru izgrieztu no bilžu albumiem, “fotošopā” rediģēs kopīgās “instagram” bildes. Īstena 21. gadsimta šķiršanās.”

Lai noskaidrotu, vai būs kāds politisko sapņotāju grupējums, kas Kaimiņu tomēr uzņemtu savās rindās, Evita aizgāja uz Saeimu!

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

“Ļauns un mentāli slims.” Kaimiņš velta skarbus vārdus Gobzemam

Kaimiņš un Daneviča sagaidījuši pirmdzimto. Tāds vārds ir tikai četriem cilvēkiem Latvijā!

“Dzīvoju no rokas mutē!” Artuss Kaimiņš par sūro deputāta ikdienu

Tvitera diplomātija: Kaimiņš kaismīgi uzrunā Trampu

Kaimiņš atstāsta, ko piedzīvojis pēdējās 36h, aizturēšanas laikā

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu