Kadrs no video
Reklāma

Portugālē uzradies jauns bagātākais cilvēks. Viņu sauc Romāns Abramovičs. “Portugāļu futbolistam Krištianu Ronaldu ir kārtējais iemesls raudāt – Ronaldu tika uzskatīts par gandrīz vai Portugāles princi, salīdzinājumā ar Abramoviču viņš tagad ir lupatlasis,” vērtē raidījums “Stīvais Nemelo”.

Abramovičs ir pamanījies būt 11. bagātākais Krievijā, otrais bagātākais Izraēlā, bagātākais Lietuvā un tagad arī Portugālē. Visās šajās valstīs viņš kādā dzīves posmā bija pilsonis, līdz nesajuta, ka Putins tuvojas. Ir nepilsoņi, Abramovičs ir piloņ, pilsoņ, pilsoņ, pilsonis!”

“Abramovičs ir viens no retajiem krievu miljardieriem, kas ar Putinu vairs nav draugos, tādēļ vēl nesen mitinājās Anglijā – tā tāda standarta vieta ne tikai latviešu viesstrādniekiem, bet arī Krievijai nevēlamiem krieviem, lai viņus nenomušī. Sanāk ne vienmēr, varbūt atcerieties – Berezovskim nepaveicās, Romāns pēc tam uzreiz sāka meklēt citu patversmi.
Reklāma

Kā jau krievam, arī Romānam patīk futbols, tādēļ viņam pieder premjerlīgas futbolklubs Čelsija. Viņam pašam spēlēt nav laika – jāstrādā un jāmaskējas no Putina – tādēļ futbolu spēlē viņa privātīpašums.

Savulaik Romāns bija Čukotkas gubernators. Tas ir autonomais apgabals vistālākajā Krievijas galā. Būtībā, Romāns bija Zilupes mērs. Jūs domāsiet, kā Zilupes mērs var kļūt par miljardieri? Zilupes robežsargus šobrīd tiesā par apjomīgāko muitas korupcijas lietu neatkarīgās Latvijas pastāvēšanas vēsturē….

Abramovičs gan vairāk atgādina Lembergu – kamēr valdīja, savu apgabalu normāli uztūnēja, sev, protams, arī daudzus domes pasūtījumus izgādāja, tiklīdz sajuta, ka pakaļa sāk svilt – atā, prom uz Angliju, kļūšu par futbolistu. Viņš reizē bija cilvēks, kas Čukotku padarīja par solīdu vietu, lielākais reģiona mecenāts un ziedotājs, kā arī cilvēks, kuru par parādīšanos Krievijā uzreiz iesēdinās. Tāds interesants čalis tas Romāns…

Anglijā miljardieru pietiek – tie Abramoviču savās rindās pat neuzņēma, jo viņš kaut kāds imigrants, politiskā patvēruma meklētājs – nebiedrosies taču augstmaņi ar topošajiem Bolt Food kurjeriem.

Abramovičs noskaitās, ka viņu Lielbritānijas bagātāko sarakstos nekotē, aiztinās uz Portugāli – tur uzreiz topa augšgalā.
Krievu ebrejs, kas pārvaldīja čukču karalisti – ja tāds līdz pilngadībai nenosprāgst, tad par miljardieri kļūs bez variantiem. Portugāļi jau gudri – angļi ar savu lepnumu un dzimtas sakņu tīrību ir pāķi – Lisabonā redzēja, ka ostā iepeld pasaules dārgākā jahta (pieder Romam tāda, lai var dzīvot, ja nu viņu kādreiz nevienā valstī vispār nelaidīs) – uzreiz piedāvāja kļūt par pilsoni! Nodokļos vien no tāda iekasēs vairāk nekā no superstāra Krištianu!

Romāns par miljardieri nekļuva tāpat vien – viņš ir šķīries trīsreiz, ir septiņi bērni. Lai tādu baru uzturētu, bez miljarda ir pagrūti.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Ieķīlāti “Daugavpils siltumtīkli”. Ko Elksniņš ieķīlās nākamo – teātri vai domi?

Aleksandrs Lukašenko ticis pie jaunas automašīnas – krievu luksusauto “Aurus”

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu