Foto - Pixabay
Reklāma
Foto – Pixabay

Daugavpils siltumtīkli ieķīlāti Luminor bankā. “Visi tie, kas nevar atļauties samaksāt par apkuri – neuztraucieties – arī paši uzņēmumi, kuri nodrošina apkuri, nevar paši par sevi samaksāt,” secina “Stīvais Nemelo” vadītājs Maksims Trivaškevičs.

“Pirms dažiem gadiem D-pilī uzblieza jaunu TermoElektroCentrāli ar domu, ka Eiropa to nofinansēs. Ar Eiropas Savienības prasību ievērošanu Daugavpils dome neaizrāvās, krievi kā jau krievi – eiropiešus sūta nafig un uzskata par netradicionāli seksuāli orientētiem – Eiropa naudu niedeva. Lai būvniekiem samaksātu, tagad paņēma kredītu Luminorā, jo neviens cits nedeva!

Nauda būs jāatdod līdz 2028 gadam, bet nav skaidrs, kur to izraut, jo arī pirms tam naudas nebija. Mērs Andrejs Elksniņš jau štuko, ka vajadzības gadījumā varētu piķīti izcelt arī no domes ēkas, kultūras pils un spīdveja trases ieķīlāšanas.

Tikmēr izmanīgākie daugavpilieši jau iet uz mežu malku zagt, jo ar tādiem pilsētas saimniekiem kuru katru brīdi siltuma padeve var pārtrūkt pavisam – nāksies istabā kurināt ugunskuru. Labi tikai tiem, kam parketa grīdas – tās var uzreiz šķilt klāt, nav pat jāskalda.”

Reklāma
LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Kurš Saeimas deputāts sēdēja Tinderī?

Aleksandrs Lukašenko ticis pie jaunas automašīnas – krievu luksusauto “Aurus”

Kā Latvijas krišnaītiem pievienojas gobzemīti, kas skandēs “Aldi, Aldi!”

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu