Reklāma

Valsts autoceļu tīklā ir atsākušies remontdarbi un autobraucējiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem, kas ieviesti būvdarbu laikā. Pilna būvdarbu karte ir pieejama VAS “Latvijas Valsts ceļi” mājas lapā www.lvceli.lv.

Pierīgā lielākie satiksmes ierobežojumi ir Mārupē, kur autobraucējiem jārēķinās ar papildu braukšanas laiku, jo notiek Daugavas ielas (autoceļš P132) pārbūves darbi. Tur ir ieviesti ātruma ierobežojumi un divos posmos satiksme tiek regulēta ar luksoforiem.

Lielākie satiksmes ierobežojumi uz valsts galvenajiem autoceļiem ir uz autoceļa Jēkabpils-Rēzekne (A12), kur posmā no Varakļāniem līdz Viļāniem ir pieci luksoforu posmi, tos var izbraukt 45 minūtēs. Remontdarbi notiek arī uz tilta pār Aivieksti uz Daugavpils šosejas (A6) un satiksme no Daugavpils puses tiek novirzīta pa apbraucamo ceļu caur Glāzniekiem, virzienā no Rīgas satiksme notiek pār tiltu.

Šonedēļ tiks uzsākti seguma atjaunošanas darbi Daugavpils šosejas (A6) nepilnu trīs kilometru garā posmā no Klidziņas, Aizkraukles virzienā. Satiksme vienā posmā tiks regulēta ar luksoforiem.

Reklāma

Lielākie satiksmes ierobežojumi uz citiem autoceļiem:

Vidzemē

• uz autoceļa Cēsis-Vecpiebalga-Madona (P30) posmā no Cēsīm līdz Ģūģeriem (2,14.-8,02. km) – divos posmos satiksmi organizē ar luksoforiem, tos var izbraukt 20 minūtēs;

• uz a/c Augšlīgatne-Skrīveri (P32) posmā no Madlienas līdz pārvadam pār autoceļu Tīnūži-Koknese (P80) (47,20.-60,29. km), kur astoņos posmos satiksme tiek organizēta ar luksoforiem, tos var izbraukt 45 minūtēs;

• uz a/c Augšlīgatne-Skrīveri (P32) posmā no ceļa Tīnūži-Koknese (P80) līdz Skrīveriem (61,27.-71,27. km), kur piecos posmos satiksme tiek organizēta ar luksoforiem, tos var izbraukt pusstundā;

• uz a/c Pļaviņas-Madona-Gulbene (P37) posmā no pagrieziena uz Kaipiem līdz pagriezienam uz Gulbīti (71,5.-80,43. km), kur ir seši luksoforu posmi, tos var izbraukt 40 minūtēs.

Latgalē

• atsāk autoceļa Rēzekne Ludza (A12) posma Ludzas novadā seguma pārbūves darbi. Tiks ieviesti divi ar luksoforiem regulējami posmi. Paredzamais remotposma šķērsošanas laiks ir aptuveni 20 minūtes.

• uz a/c Krāslava-Preiļi-Madona (P62) posmā no Bašķiem līdz Preiļiem (44,15.-57,54. km) ir astoņi luksoforu posmi, tos var izbraukt nepilnā stundā; tiem, kas dodas no Rīgas uz Aglonu un uz Rīgu no Aglonas iesakām izmantot Daugavpils šoseju (A6), autoceļu Višķi-Nīcgale (P64) un Rēzeknes-Daugavpils ceļu (A13).

• uz a/c Krāslava-Preiļi-Madona (P62) posmā no Steķiem līdz Atašienei (88,0.-99,53. km) ir septiņi luksoforu posmi, tos var izbraukt nepilnā stundā;

• uz a/c Kārsava-Ludza-Ezernieki (P49) posmā no Pušmucovas līdz Ludzai (16,79.-25,29. km), kur satiksme piecos posmos tiek organizēta ar luksoforiem, tos var izbraukt pusstundā.

• Uz Daugavpils apvedceļa (A14) tilta pār Daugavu satiksme tiek organizēta ar luksoforiem

Zemgalē

• uzsāk Bauskas šosejas (A7) pārbūvi Lietuvas pierobežā. Nepieciešamības gadījumā vienā posmā satiksmi organizēs ar luksoforiem vai satiksmes regulētājiem.

• uz a/c Jelgava-Tukums (P98) posmā, sākot no Jelgavas Tukuma virzienā (0,00.-24. km) ir trīs luksoforu posmi, tos var izbraukt 35 minūtēs;

• uz a/c Jelgava-Iecava (P93) posmā no Jelgavas šosejas (A8) līdz pagriezienam uz Katrīnsilu (3,27.- 8,94. km) ir divi luksoforu posmi, un tos var izbraukt 20 minūtēs.

Kurzemē

• būvdarbu dēļ satiksmei slēgta Saldus iela Kuldīgā; to ir iespējams apbraukt pa Kuldīgas ielu (P118) un autoceļu Tukums-Kuldīga (P121);

• uz a/c Ventspils-Grobiņa (P111) posmā no Labraga līdz Mežainei (43,2.-63,0. km); aktīvo būvdarbu laikā līdz četriem posmiem satiksmi regulē ar luksoforiem, kurus vakaros ņem nost;

• uz a/c Ezere-Embūte-Grobiņa (P106) posmā no Ezeres līdz Liepiņām (0,06.-14,00. km) trijos posmos satiksme tiek regulēta ar luksoforiem, tos var izbraukt pusstundā.

Braukšanas apstākļi uz grants ceļiem joprojām daudzviet ir apgrūtināti pavasara šķīdoņa dēļ, 523 grants autoceļu posmos ir ieviesti transporta masas ierobežojumi.

Aktuāla informācija par būvdarbiem un satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī VAS Latvijas Valsts ceļi mājaslapā www.lvceli.lv.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu