Kadrs no video
Reklāma

“No kāda Ķelnē dzīvojoša vācieša izkrāpti 500 tūkstoši. Simts punkti, ka tur pastrādāja kādi Austrumeiropas muķītāji, jo paklausieties, kā šī izkrāpšana notika,” humoršovā “Stīvais nemelo” spriež komiķis Maksims Trivaškevičs.

Vācietis Sebastians saņēma ziņu Tviterī no Īlona Maska, kas solīja apmaiņā pret jebkuru bitkoinu daudzumu 20 minūšu laikā viņam atsūtīt divreiz lielāku bitkoinu daudzumu.

Vācietis, nespēdams nopriecāties par savu veiksmi, nekavējoties aizsūtīja 10 bitkoinus, kas tobrīd bija vērti mazliet virs 500 tūkstošiem dolāru.
“Latvieši, jums jābūt lepniem par sevi un savu valsti, jo pie mums uz tādu ap***ienu neuzķertos pat bērnudārznieki. Latvijā visiem sīkajiem ir iemācīts, ka no svešiniekiem labāk neņemt pat konfektes, kur nu vēl šiem svešiniekiem kaut ko dot!

Labi, ka Ķelnes iedzīvotājam vairs šīs naudas nav. Ja no tevis var tik mierīgi noslaukt 10 bitkoinus, tev naudu rokās labāk nedot – bail iedomāties, kādas vēl stulbības tu ar to izdarīsi.

Reklāma

Sebastians pasūdzējās kompānijai BBC – ja pie mums visi sūdzas “Bez Tabu”, BBC sanāk “Bez Tabu” eiropeiskais, civilizētais variants.

Dāmas un kungi, es jau zinu, ar ko nodarbošos, ja raidījumu “Stīvais Nemelo” atcels – zvanīšu visiem vāciešiem pēc kārtas un teikšu, lai atsūta piķi, solot, ka uzreiz atgriezīšu divreiz vairāk. Jā, vairums mani pasūtīs, daži nolamās, daži pat necels, jo, redzot, ka uz Vāciju zvana no Latvijas, uzreiz sapratīs, ka nekas legāls no šāda numura nav gaidāms, bet pietiek ar vienu vienīgu atsaldeni, lai tavā kontā ieripotu pusmiljons.

Pat ja tā viena vienīgā “lašaras” atrašana aizņems gadu – 500 štukas gadā ir varena peļņa! Jūs domājat, ka tāda biznesa plāna dēļ man varētu rasties problēmas ar likumu?”

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu