Reklāma

“Puse pasaules pret viņu ieviesa sankcijas, Baķka atbildēja ar to, ka savu iepriekšējo “Mercedes-Maybach” limuzīnu nomainīja uz Krievijā ražoto “Aurusu”- tādu pašu, ar kādu pa Maskavu “gasē” Putins un pa Grozniju – Ramzans Kadirovs. Visi trīs čomaki Ziemassvētkos viens otram dāvinās Aurusa rezerves daļas,” smīkņā komiķis Maksims Trivaškevičs.

“Ko – Krievijā ražota mašīna ir un paliek uztūnēts žigulis – skaidrs, ka nost plīsīs biežāk nekā tu ar viņu brauksi. Tāpēc jau PSRS laikos autovadītāju apmācība ilga sešus mēnešus, kuros tev iemācīja arī visu motora uzbūvi – jo, braucot ar krievu ražotiem inženierijas brīnumiem, tu bez šim zināšanām noplīsīsi un paliksi dzīvot ceļa malā kādā Urālu nekurienē.

A Lukašbaķko parāda, ka ir īsts austrumeiropietis – jaunais vāģis iegādāts par valsts līdzekļiem, bet kredītā!!! Lai arī cik daudz naudas tev būtu – svaigu auto no salona bez līzinga atļauties tu nespēj. Gan jau Alehandro pirmos mēnešus baidīsies kaut kur braukt, jo nebūs vēl paspējis noformēt KASKO.

Krieviem KASKO vietā uz priekšējā paneļa ir ikonas, baltkrieviem – attēli ar Lukašenko fizionomiju, Baķkam – viņš pats.

Reklāma
Kā jau auto, kas domāts turīgiem krieviem, Aurus izskatās pēc Bentlija, kuram klāt piemetināts Rolls Royce’a radiators, bet tikai Aurusam standartkomplektācijā nāk līdzi kalpaki! Tiešām, paskatieties – diski izskatās pēc tādiem, kuriem, tirgūt pērkot, var cenu nokaulēt.

Ja dzīvojat Krievijā, Aurus ir ideāls pirkums- tas ir Putina auto, uzliec uz jumta bākugni, mauc, kur gribi, menti tevi nevis turēs nost, bet atdos godu! Un tagad šāda ekstra būs pieejama arī Belorusijas iedzīvotājiem.

Mašīnīte ir jaudīga – švakākais modelis ir ar 4,4 litru hibrīda motoru – perfekti piemērots diktarotiem, kuri pārvalda naftas uzņēmumus. 600 zirgspēki, ar kuriem var pilnajos maukt gan pa šoseju, gan pa piecstāveņu iekšpagalmiem.”
LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Jauns trends: piedzēries baltkrievu robežsargs tīko pēc Eiropas smēķiem

Rebeka Koha tirgo savu īpašo svaru stieni. Kā to labāk darīt, iesaka komiķis Maksims

“Antibēglis” Markuss Riva legāli netiek uz Krieviju un Ukrainu. Ko nu?

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu