Kadrs no video
Reklāma

“Šis ir mirklis, kad varam ieraudzīt, ka stabiņu likšana Rīgā bija politisks gājiens, nevis satiksmes drošības gājiens,” diskutējot par izvietotajiem stabiņiem uz Rīgas ielām, raidījumā “Uz līnijas” sacīja satiksmes eksperts Pauls Timrots.“Šis ir mirklis, kad mēs varam ieraudzīt, ka šī stabiņu likšana bija politisks, nevis satiksmes drošības gājiens. Jo kādam taču bija jāpadomā, cik plats ir traktoriņš, kas stumj sniegu, cik platu joslu tad drīkst taisīt un kā to ziemā tīrīt,” acīmredzamo problēmu “Rīga TV24” raidījumā “Uz līnijas” izkristalizē Timrots.

Reklāma

“Tagad Rīgas dome ir nonākusi šizofrēniskā pretrunā – teica, ka tie mietiņi lokās un ka “ātrā palīdzība” varēs tiem pārbraukt. Bet kas tagad ziemā notiek? Tiem “ātrajiem” jābrauc kupenā, kurā tie mietiņi it kā nolocīsies, vai arī tos mietiņus nevajag tīrīt, jo tur patiesībā nevajag braukt?” pretrunu ieskicē Timrots.

“Tas viss parāda mietiņu afēras totālo ne-inženierību – tie ir uzstādīti politisku iemeslu dēļ, lai parādītu, ka pilsētā ir jauna vara,” rezumē pieredzējušais satiksmes eksperts Pauls Timrots.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

“Bentlijs rajončikā pie divpadsmitstāvenes”. Latvijā strauji pieaug reģistrēto luksusauto skaits

Latvietis Aigars Lauzis rada amfībijas tipa transportlīdzekli

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu