Kadrs no video
Reklāma

Latvietis Aigars Lauzis rada amfībijas tipa transportlīdzekli, kas reizē ir gan velosipēds, gan laiva, gan māja uz riteņiem.

Amfībija ir ideāls variants, dzīvojot vietās, kuras bieži applūst- Lucavsalas mazdārziņi, Staļģenes un Ērberģes ciemati Lielupes krastos, bet Rīdziniekiem noderēs divreiz dienā, kad no rīta un pēcpusdienā viss Salu tilts ir viens liels sastrēgums- uz darbu vari aizmaukt nevis pāri, bet pa Daugavu.
Reklāma

Uzparikte saucās Ze- Triton, un tajā var mierīgi mitināties 2 normāli cilvēki vai Kaspars Kambala.

Patiesībā Ze- Tritons nav tikai 3 vienā- tie ir veseli četri vienā! Jo, ja peld- tad tā ir laiva, a ja nogrimst- tā jau ir zemūdene! Pat pieci vienā- ja avarē, tad tie ir arī metāllūžņi!

Noderēs arī makšķerniekiem- jo cope lielu daļu laika ir tāda mierīga padarīšana- tik sēdi un blenz uz pludiņu- tā jau var vēders izaugt, a, kad tev ar laivu līdz copes vietai jāminās- vēders samazināsies. Ja vēl copes vieta tālu- kamēr līdz viņai tiksi, zivis nemaz negribēsies, jo būsi tā nočakarējies.

Nakts vidū ar šādu uzparikti varat braukt kaut vai pa ceļa vidu- menti noturēs, domās, ka viņiem rēgojas, kamēr berzēs acis un mēģinās spaprast, no kura gala tādam hibrīdam pieiet, jūs jau būsiet aizbēdzis.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu