Reklāma

Latvijā šogad reģistrētas 2,5 reizes vairāk luksusautomašīnas nekā pērn. “Varētu padomāt – latvieši sākuši dzīvot divarpus reizes labāk! Kopējais jauno reģistrēto luksusauto skaits ir trīsdesmit septiņas, tātad trīsdesmit septiņi latvieši sākuši dzīvot divarpus reizes labāk. Un latviešiem ir tāda īpatnība, ka puse te ir krievi – tātad, astoņpadsmit, komats, pieci latvieši sākuši dzīvot labāk,” rēķina humoršova “Stīvais Nemelo” vadītājs Maksims Trivaškevičs.

“Gandrīz puse no šiem auto ir Bentley Flying Spur, kuru vērtība ir 200 “pakas” gabalā. Bagātie pareizi dara: nopērk līdzīgas mašīnas, lai var viens pie otra konsultēties, kur lētākas detaļas.
Par jauno Bentliju iegādi priecājas ceļu policija, jo to monstru maksimālais ātrums ir 280 km/h, tāpēc ātruma pārkāpumi garantēti, bentliji ir lieli – ceļu satiksmes negadījumi garantēti, a Bentliju īpašniekiem nauda ira – tādēļ papildināsies gan valsts budžēts, gan dažu ceļu policistu ģimenes budžets.
Reklāma

Latvieši, kuriem riebjas fakts, ka kādam parādījies piķis, neuztraucieties, Bentlijs – tas ir Rolls Royce nabagiem. Bentliju tu pērc tikai tādēļ, ka banka tev rolsroisam kredītu neiedeva.

Tie, kam gribas pasvaigu Bentley Flying Spur, varat sākt aktīvi čekot ss.lv, jo nav reāli, ka 14 cilvēkiem, kuri nopirka bentlijus, visiem ies tik labi, ka viņi nebūs spiesti tos bentlijus pārdot. Latvija paliek Latvija – tāda auto iegāde VID uzreiz simbolizē, ka vismaz daži pircēji nodokļus nav maksājuši, jāaiziet pie viņiem ciemos!

Mums rajončikā bentlijs stāv noparkots pie divpadsmitstāvenes, kas perfekti parāda, kādam mērķim bentlijus pērk: lai braukātos apkārt un visi domātu, ka tev ir nauda, kad patiesībā tava mašīna maksā vairāk nekā tavs dzīvoklis. Bet dzīvokli jau redz tikai tuvākie, toties darbā mašīnu var parādīt visiem skaudīgajiem kolēģiem!” rezumē Maksims.
LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

DJ Pūpols laiž klajā politiski aktuālu hitu “Tarakāns”. Noklausies!

Bijušais miljonārs Kalnozols izmisīgi meklē darbu. Vai nāksies iet par celtnieku palīgu?

“Regulāri dīzeļa vietā iepildu benzīnu,” atzīst Kaspars Kambala

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu