Kadrs no video
Reklāma

“Es tikai vēlāk pēc slimnīcas sapratu, ka es laikam tiešām biju klāt tai dzīvības un nāves robežai, jo man apkārt mira cilvēki šausmīgās mokās, elpas trūkumā.” Tā par piedzīvoto, pārslimojot Covid-19, vakar raidījumā “Viens pret vienu” stāstīja gastroenterologs, profesors Anatolijs Danilāns.Arī cilvēki, kuri ir veselīgi, ar stipru imunitāti, saslimst ar kovidu, tāpēc vajag vakcinēties, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā “Viens pret vienu” sacīja ārsts Anatolijs Danilāns.
“Esmu baigi stiprs, nekad nesaslimšu! – Tā ir tukša muldēšana. To nevar paredzēt,” uzsvēra ārsts.

Reklāma

Viņš sacīja, ka arī pats ir veselīgs, nodarbojas ar sportiskām aktivitātēm, bet tomēr saslima ar kovidu. Slimnīcā viņš pavadīja vairākus mēnešus, pēc tam atgūstoties no slimības radītajām sekām. Vēl tagad Danilāns nedaudz streipuļojot. Viņš cer, ka izdosies ar treniņiem tikt galā ar visām sekām. Galvenokārt ārsts priecājas, ka izdzīvoja, jo redzēja arī to, ka cilvēki “mira šausmīgās mokās, elpas trūkumā”.

Danilāns aicināja uzticēties sacītajam, jo ir gan mediķis, gan izgājis cauri kovidam. Viņš aicināja cilvēkus domāt gan par sevi, gan tuviniekiem un citiem līdzcilvēkiem, jo nevakcinēti cilvēki vieglāk izplata slimību.

“Vakcinēšana nav nelaime, bet zinātnes sasniegums,” uzsvēra Danilāns.LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Vestards Šimkus: Savu brīvprātīgo lēmumu esmu pieņēmis

Par smagām vakcinācijas blaknēm pienāksies kompensācija. To gaida arī fotogrāfe Karīna Miezāja

Latvijā vairāk letālu Covid-19 gadījumu nekā Lietuvā un Igaunijā?

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu