Foto - Pixabay
Reklāma

“Es nepaspēju” – šādu atbildi bieži nākas dzirdēt Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīcas mediķiem, kad Covid-19 pacientiem tiek vaicāts, kādēļ viņi nav vakcinējušies pret bīstamo vīrusu. To LTV Ziņās pastāstīja slimnīcas Covid-19 nodaļas pneimonoloģe Zaiga Kravale.

Liela noslodze, ārstējot plaušu slimības un tuberkulozi, un paralēli tam jāatver divas Covid nodaļas un jānodrošina intensīvās terapijas gultas smagāk slimajiem. Tāda situācija šajās dienās ir Stopiņos, Tuberkulozes un plaušu slimību centrā. Šī ir viena no slimnīcām, kas jau pirmajā saslimšanas vilnī uzņēma koronavīrusa skartos. Taču nu situācija ir mainījusies.

Reklāma
Savukārt viltoto Covid-19 sertifikātu anulēšana norit gausi. Augusta vidū policija ziņoja, ka mediķi pret kukuli viltojuši Covid-19 vakcinācijas sertifikātus vismaz 200 cilvēkiem, taču anulēti no tiem patlaban tikai 20. Policija pauž, ka vispirms ir jāievāc pierādījumi par noziegumu, un tas esot sarežģīti. Turklāt iesaistītie neatzīst, ka viņu sertifikāti ir viltoti.

Pieaugot Covid-19 izplatībai Latvijā, stingrāka kļūs valstī noteikto ierobežojumu ievērošanas kontrole, šorīt “Rīta Panorāmā” sacīja Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks.
Valdība lēmusi, ka darba devēji varēs prasīt dažādu profesiju darbiniekiem Covid-19 sertifikātus. Ja darbinieki nevēlēsies vakcinēties, darba devējs varēs ar viņiem vienoties par darba līguma izmaiņām vai arī atlaist viņus no darba.
Koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 pēdējā diennaktī apstiprināta 1127 cilvēkiem (876 nevakcinēti vai vakcinācijas kursu nepabeiguši, 251 vakcinēts), liecina Slimību profilakses un kontroles centrs informācija. Saņemti ziņojumi par četriem mirušajiem (viens cilvēks 70-79 gadu vecumā, divi 80-89 gadu vecumā, viens 90-99 gadu vecumā).
LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Žurnāls: Vakcinācijas vēstnesis Valdis Zatlers saslimis ar Covid-19

FOTO, VIDEO: Kā noritēja Šlesera antivakseru ballīte Vecrīgā? Policija vērtēs pārkāpumus

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu