Reklāma

Pret Covid-19 potētais bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers, kurš piekritis būt arī būt par vakcinācijas vēstnesi, saslimis ar jaunā koronavīrusa izraisīto saslimšanu, vēsta žurnāls “IR”. Zināms, ka Zalters līdz ar citām augstām valsts amatpersonām viens no pirmajiem sapotēts ar “AstraZeneca” vakcīnu.

Zatlers saņēmis pozitīvu testa rezultātu, šobrīd atrodas mājas karantīnā, bet jūtas labi.
Reklāma

“Sanāk atkal būt vēstnesim. Šī inficēšanās ir nepārprotams signāls, ka pēc pieciem mēnešiem imunitāte vecākiem cilvēkiem krīt un nedrīkst vilkt garumā ar trešo poti. Es šajā gadījumā trešo devu esmu saņēmis no dabas jeb paša vīrusa, lai stiprinātu savu imunitāti,” “IR” citē eksprezidenta teikto, piebilstot, ka vakcinēšanos Zatlers pabeidzis maija sākumā.

“Mēs jau iepriekš zinājām, ka imunitāte turēsies kādu laiku un 65 gadu vecums ir tā robeža, pēc kuras nepieciešama atkārtota pote,” izteicies Zatlers, aicinot valdību un vakcinētos iedzīvotājus nevilcināties ar lēmumu.

Runājot par vakcīnu pretniekiem, kuri uzskata: ja saslimst arī potētie, vakcinēties nav jēgas, Zatlers oponē: “Liela starpība, izslimot tikai ar vieglu saaukstēšanos un drusku lielākiem simptomiem kā potēšanas blaknes, vai arī smagi slimot, just sekas mēnešiem vai pat visā turpmākajā dzīvē.”
Zatlers sabiedriskos pasākumos esot piedalījies tikai “zaļajā” režīmā jeb vakcinētajiem un Covid-19 pārslimojušajiem ar sertifikātiem, līdz ar to inficēšanās apstākļi nav zināmi.

Zatlers atbalsta valdības lēmumu par obligātu vakcināciju medicīnas un izglītības darbiniekiem, taču uzsver — lēmums nācis par vēlu.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Linda Mūrniece: “Tik nepopulāru prezidentu neviens pat apskaust negrib”

FOTO, VIDEO: Kā noritēja Šlesera antivakseru ballīte Vecrīgā? Policija vērtēs pārkāpumus

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu