Kadrs no video
Reklāma

Uz Ilūkstes ielas aizturēts dzērājšoferis policistu klātbūtnē iedzer vēl. “Čalis nolēma iet uz pilnu banku- ja jau jāsēž, tad pēdējo reizi pirms aizturēšanas jāiekvasī savu mīļāko hobiju. Uz policistu aicinājumu uzrādīt autovadītāja apliecību kungs atbildēja negatīvi, jo viņam tādas neesot. Lai neapdraudētu citus satiksmes dalībniekus, pašvaldības policija nolēma vīrieti pavizināt savā busiņā,” notikušo komentē humoršova “Stīvais Nemelo” vadītājs, komiķis Maksims Trivaškevičs.

“Bonusā viņš dabūja sodu, jo dzēra viens pats, policistiem pat nepiedāvāja – papildus kriminālatbildībai vēl aizrādījums par lietišķās etiķetes neievērošanu.
Policisti bija patiesi profesionāļi – viņi pamanīja, ka dzērājšofera vadītais Opelis brauc rikgīti aizdomīgi, kaut gan Latvijā vairums Opeļu brauc aizdomīgi- Opelim ir normāli uz ceļa uzvesties dīvaini, izdot neizskaidrojamas skaņas un braucot raustīties – bet policisti jau ir piešāvušies atšķirt parastu sajātu Opeli no dzēruša sajāta Opeļa. Moš pat gājuši kursos…”

“Alkometrs ziņoja, ka auto vadītājs ir trīs promiļu reibumā – kas ir tāds pālis, pie kura vairums no mums pat paiet nevarētu- šis laikam atpūtas nolūkos nolēma braukt ar auto, jo piecelties kājās ta nevar, a mašīnā vari ērti sēdēt. Dzērumā, ejot kājām, var nokrist un sasisties, a mašīnai ta četri riteņi- tā uz zemes stāv stabili. Ja kādam tas liekas neloģiski- pamēģiniet piedzerties līdz trim promilēm- ja nebūsiet slimnīcā, tad šāda loģika šķitīs neapgāžama. Tā kā – burtiski neapgāžama.

Reklāma

Aizturētajam pasažieru sēdeklī tikpat lielā pālī atradās arī viņa čoms, kurš tēloja, ka vienkārši sēž blakus un vadītāju pat nepazīst. Pašlaik abi viens otru nepazīst “atļurbenē”.
Bet kungs ar svaigi iegūto kriminālatbildību var sevi mierināt, ka vismaz viņu aizturējusī policiste bija smuka!”

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Mielavs: Latvijas cilvēki nav īpaši gudri

Bezspēcīga pret vardarbību un arī tiesu varu. Dainas rūgtā pieredze ASV

Latvieši pērk auto ar 200 000 km lielu nobraukumu, nezinot, ka tam ir 700 000 km

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu