Foto - Pixabay
Reklāma

Trīs zodiaka zīmes prot virtuozi flirtēt. Ar šo prasmi viņi var pavedināt pilnīgi jebkuru cilvēku. Turklāt ar savu uzvedību viņi piesaista pie sevis ļoti stipri, vēsta astrologi.

Dvīņi

Šīs zodiaka zīmes sievietēm visbiežāk piemīt skaista figūra, kuru viņas nekautrējas demonstrēt. Glīta pēcpuse, izteiktas krūtis, sulīgas lūpas ir tas, ar ko Dvīņi pieraduši iekārdināt vīriešus. Tāpat viņas prot spēlēties ar tiem, ievilinot savos tīklos.

Lauva

Reklāma

Lauvām flirts ir masu iznīcināšanas ierocis. Viņi flirtē vienmēr, visur. Bet tikai tāpēc, lai vienam cilvēkam parādītu savu pieprasījumu plašā auditorijā. Kad šīs sievietes dodas nomedīt kādu vīrieti, viņas sākotnēji tam pakļaujas. Bet, ja jums šķiet, ka Lauvene ir maigs kaķītis, tad horoskops liks vilties. Agrāk vai vēlāk viņa jums parādīs savus nagus.

Skorpions

Skorpionu galvenais ierocis ir viņu graciozitāte. Viņi zina, ko teikt, kad var pieskarties vīrietim, kā paskatīties. Pēc sajūtām viņas zina, kuras podziņas jānospiež. Vīrieši nokļūst viņu tīklos bez iespējas izkļūt no tiem.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Šīs sirdis tik viegli nesalauzt! Horoskopa zīmes, kas viegli pārdzīvo šķiršanos

Kādu sievieti meklē katrā horoskopa zīmē dzimis vīrietis? Padomi visām 12 zīmēm!

Manipulatoru horoskops. Kurās zodiaka zīmēs dzimst lielākie viltnieki?

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu