Kadrs no video
Reklāma

Iegādājoties saldo ēdienu – vafeļu konusus ar iebiezinātā piena pildījumu -, nepatīkamu pārsteigumu piedzīvoja Signes ģimene, vēsta raidījums “Bez tabu”.

Signe 23. aprīlī “Origo” tunelī, kur tirgo belašus, nopirku vafeļu konusiņus, bet tur iekšā viss sapelējis un lien ārā balti tārpi! Lielais puika pirms tam paguva iekosties konusā.

Saprotams, ka šāda situācija nav pat pieļaujama, tāpēc “Bez Tabu” vērsās Pārtikas un veterinārajā dienestā, lai uzzinātu, kā šo tārpu lietu risināt.

Reklāma

Tatjana Marčenkova, PVD Pārtikas izplatīšanas un uzraudzības daļas vadītāja: “Iespējams, tur ir šīs te pārtikas kodes iemetušās. Un tas nozīmē, ka šim uzņēmumam, kas nodarbojas ar šo produktu tirdzniecību, netiek ievērotas elementāras higiēnas prasības.

Pēc tam jāskatās arī derīguma termiņi. Jo kodes jau iemetās tādiem produktiem, kas ilgāku laiku stāv. Iespējams, tur arī pārējie produkti ir arī tāpat piesārņoti ar šīm te pārtikas kodēm.

Izklausās jau smieklīgi, bet reāli šādiem tārpiem un tādam piesārņojumam pārtikas produktos nav jābūt. Būtu interesanti zināt, kurā kioskā tas ir pirkts, lai mēs varētu aizsūtīt mūsu inspektorus, kas varētu paskatīties, kas tad tur ir tajā kioskā.”

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu