Reklāma

2018.gada marta horoskops Jaunavai sagādājis ne tikai priecīgus pārsteigumus, bet arī īstus likteņa pārbaudījumus. Daudzas problēmas radīsies tavas vainas dēļ, jo tu bieži atliec to risināšanu uz rītdienu Bet – ja Jaunava būs disciplinēta un atbildīga, nepatikšanas ies ar līkumu. Un Dzeltenais suns neatstās tik burvīgu radījumu bez morālā atbalsta.

Martā Jaunavai nav vēlams pieņemt lēmumus steigā, jo tā var pieļaut daudz kļūdu. Kontrolē emocijas, nenervozē un sarunā nekļūsti personisks. Ja Jaunava būs neapdomīga, tad zaudēs ne tikai tuvu cilvēku labvēlību, bet arī uzkrātās finanses. Protams, atbalsts var atnākt no pašas negaidītākās puses, bet martā Jaunavai ir jāpaļaujas tikai uz saviem spēkiem.

Marta horoskops Jaunavai prognozē nedaudz dīvainu mīlas stāstu, kas sāksies ar jūtām un beigsies ar tīru merkantilismu. Tiesa, savtīgumu un izdevīgumu izrādīs izredzētais. Taču – ja Jaunava pati ir noskaņota uz aprēķina laulību, tad pat Dzeltenais suns neliks šķēršļus tādai savienībai. Galvenais, lai viss notiktu pēc abpusējas vienošanās. Marta horoskops neiesaka Jaunavai atgriezties pie bijušā iemīļotā. Sākumā visu rūpīgi pārdomā, bet pēc tam meties tā cilvēka apskāvienos, kurš tevi savulaik atstāja. Vientuļā Jaunava tā arī var palikt bez pāra līdz pavasara sākumam, taču skumt nevajag. Toties randiņu un romantikas būs pārpārēm.

Jaunavai nav vēlams aiziet no darba vietas, kurā viņa strādā jau desmit gadu. Labāk izveido savu biznesu, ja finanšu stāvoklis to atļauj. Marta horoskops Jaunavai prognozē izdevīgu darījumu, kam nāksies iztērēt apaļu naudas summu. Taču – ja tu esi gatavs riskēt un zini, kā īstenot projektu, nešaubies par savu lēmumu. Tikai neņem kredītu bankā, iztiec ar saviem uzkrātajiem līdzekļiem. Ārkārtējā gadījumā aizņemies finanses no radiniekiem vai draugiem. Darba jomā Jaunavām martā viss veidosies lieliski. Kolēģi tevi ciena, priekšniecība uzslavē un piešķir prēmiju.

ReklāmaMartā Jaunava visu laiku atradīsies uzmanības centrā – gan kolektīvā, gan draugu vidū. Tavu profesionālismu un talantus pienācīgi novērtēs pat tie, ar kuriem esi pazīstams vien pāris mēnešus. Ar Jaunavu martā nebūs garlaicīgi nevienam, jo tai ir daudz interesantu ideju, tā vienmēr zina, par kādu tēmu parunāt, un galvenais – ir pilna optimisma. Marta horoskops Jaunavai sagatavojis padomus veselības nostiprināšanai.

Pirmkārt, neaizmirsti par pareizu un pilnvērtīgu uzturu. Ja, protams, negribi iedzīvoties gastrītā vai čūlā. Visu trekno, cepto un sālīto labāk izslēgt no ēdienkartes. Marta beigās Jaunavai var parādīties alerģija, bet no kā konkrēti, uzzināt būs grūti.

Naudas plānā marts Jaunavu neaizvainos. Tev var piedāvāt papildu peļņas iespējas, tāpēc nesteidzies sacīt “nē”. Iespējama iepazīšanās ar ietekmīgu cilvēku, kas Jaunavai kļūs par draugu un palīgu.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu