Kadrs no video
Reklāma

Gāzes sprādzienu, kas 7. janvārī nogranda Lugažos pie Valkas, dzirdēja viss ciemes. Nav brīnums, ka šādam troksnim ir arī smagas sekas. Cietis kāds vīrietis, un vairāki cilvēki palikuši bez pajumtes.

Lugažu ciemata iedzīvotājs vārdā Valērijs sarunā ar raidījumu “Degpunktā” sāk savu stāstu ar asarām acīs. Pirmdien viņa dzīvoklī notika tas, ko neviens nevarēja paredzēt.

Pēcpusdienā vīrietis bija nolēmis pagatavot ēdienu, sagatavojis sviestmaizes un ieslēdzis gāzes plīti, lai uzvārītu ūdeni, bet plīts riņķi palikuši bez liesmas.

Valērijs padomājis, ka balonā beigusies gāze. Kungs sācis skrūvēt ārā ventili. Pēc dažām sekundēm dzīvoklī nograndis sprādziens.

Reklāma

“No sākuma nesapratu, kas notiek. Gribēju aizskrūvēt, kur gāzes balonam tā šļauka nāk… Gribēju nomainīt balonu, domāju, ka ir izlietojies, bet izrādījās, ka gāze apakšā bija sastājusies,” stāsta Valērijs.

Istabā kopā ar vīrieti atradusies viņa mamma, bet, p ar laimi, viņa nav cietusi. Daļa ēkas iedzīvotāju no mājas izkļuvuši pašu spēkiem, bet dažiem bija nepieciešama ugunsdzēsēju palīdzība.

No ēkas kopumā evakuēti seši cilvēki.

Foto no notikuma vietas

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu