https://www.facebook.com/andris.kivics
Reklāma

Pēdējās dienās lielu jautrību soctīklu apmeklētāju vidū un arī starp ziņu portālu izklaides ziņām izpelnījies mūziķis Andris Kivičs un viņa jaunā draudzene Liene Skulme – cilvēki aktīvi seko populārā pāra izteikumiem un gaitām, nekautrējoties arī komentēt lasīto un redzēto.

Šķiet, Andri un Lieni pievērstā uzmanība tik ļoti satraukusi, ka viņi pat nolēmuši atstāt Latviju.

Eļļu ugunij pielēja abu foto soctīklos, kuros redzami jaunie tetovējumi, bet pēdējās divās dienās Andris draudējis pamatīgi izrēķināties ar Valmieras teātra aktieri Paulu Iklāvu, kurš interneta atļāvies pasmieties par abu attiecībām.

Reklāma

“Mēs braucam prom no Latvijas! Tagad taču pasaule ir tik atvērta – var dzīvot jebkurā pasaules malā. Un, redzot, kas notiek mūsu sabiedrībā, esam izlēmuši aizbraukt,” portālam skaties.lv pastāstīja Kivičs.

Pāris paudis cerību, ka izdosies uz ārzemēm aizbraukt kopā ar visām sešām atvasēm – katram ir trīs bērni no iepriekšējām attiecībām.

“Tas, ka mēs šeit nepaliksim, ir skaidrs kā diena. Ne šeit mums dzīvot! Paskaties, kas sabiedrībā notiek! Vai svešu attiecību apspriešana internetā un tādas negācijas ir sabiedrības norma?” retoriski vaicā Kivičs.

“Mēs ar to nesamierināsimies. Man ir radinieki Amerikā, bet tas ir tikai viens no variantiem. Pagaidām vēl nezinām, uz kurieni brauksim, taču tas, ka Latvijā nepaliksim, ir pilnībā skaidrs,” tā Liene.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu