Reklāma

Naktī no 21. uz 22. decembri Andra Kurciša ğimeni piemeklēja nelaime – nodega ğimenes māja Rendas pagastā. Ugunsgrēkā dzīvību zaudēja Andra omīte un suņuks, Facebook raksta Valdis Tilgals.

“Sadega visa iedzīve, iekrājumi, dokumenti…pilnīgi viss. Andris palika ar to kas bija mugurā un ar savu auto, jo kad notika nelaime, Andris bija izbraucis no mājas. Andra mamma un tētis dzīvo netālu kaimiņos, taču, kad viņi pamanīja ugunsgrēku un atskrēja uz degošo māju, bija jau par vēlu, lai tajā iekļūtu. Andra mammai ir smags šoks no notikušā. Andra draugs Martins Medinieks atbrīvoja savu dzīvokli Kuldīgā – lai Andrim ir kur palikt tuvākajā laikā. Andrim pilnīgi noteikti palīdzēs mūsu ikviena labās domas, ieteikumi, atbalsts, palīdzība,” teikts Valda aicinājumā palīdzēt.

Agrā svētdienas rītā Kuldīgas novada Rendas pagastā dzēstajā ugunsgrēkā tomēr atrasts arī viens bojāgājušais, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD) preses pārstāve.

Reklāma

Svētdienas rītā plkst. 3.22 ugunsdzēsēji saņēma izsaukumu uz Kuldīgas novada Rendas pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies vienstāva koka mājā. Ēka dega 180 kvadrātmetru platībā, un no tās pašu spēkiem bija evakuējušies divi cilvēki, kuri tika nodoti mediķiem. Plkst. 5.32 liesmas tika lokalizētas, bet dzēšanas darbi turpinājās, vēl ataustot rīta gaismai.

Vītola informēja, ka, veicot dzēšanas darbus, krāsmatās tika atrasts arī viens bojā gājis cilvēks. Sadega arī viena automašīna. Plkst. 9.12 ugunsgrēks tika likvidēts.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu