Reklāma

Jupiters un Saule ir divi lielākie kosmiskie objekti, kas atrodas Saules sistēmā. To “attiecības” ļoti spēcīgi ietekmē mūsu dzīvi. 9. maijā tie atradīsies iezīmīgā pretstāves aspektā.

Gūt panākumus šodien nepavisam nebūs viegli. Saskaņā ar astroloģiskajām prognozēm 9. maijs būs diena, kad pārdomāt visu esošo, var rasties smagas domas un būt grūti pieņemt lēmumus.

Kad Saule un Jupiters ir “strīdā”, pasaule it kā jūk prātā. 9. maijā Jupiters atrodas tieši priekšā Saulei. Planētas mirdzums būs praktiski maksimāls. Attālums līdz planētai – pats mazākais, nedaudz mazāk nekā 660 miljoni kilometru.

Nakts debesīs Jupiters redzams kā ļoti spoža zvaigzne, redzams Svaru zvaigznājā. Ja tev ir teleskops, iespējams, varēsi saskatīt par četrus tā lielākos pavadoņus.

Reklāma

Katram no mums šī parādība astroloģiski sola savus bīstamos aspektus. Nevar nosaukt šo dienu par tikai pozitīvu vien, bet viss notiekošais var ietekmēt attālu nākotni. Pastāvīgi gribēsies kādam kaut ko pierādīt. Domas par dažiem notikumiem un cilvēkiem izrādīsies neticami negatīvas.

Jupiters tādējādi “atrunās” tevi no bezperspektīvas un nevajadzīgas iepazīšanās.Emocijas
Domu un intuīcijas valdnieka pretstāve iedvesmas un enerģijas aizstāvim Saulei sajauc spēcīgu pretrunu kokteili. Ja tu pēc dabas esi ļoti emocionāls cilvēks, centies šodien izmantot kaut ko vairāk no loģikas pasaules. Mācies klausīties cilvēkus un skatīties uz viņiem citādāk.

Bīstamība ir tajā, ka tu vari ar savu rīcību kādu ļoti viegli sarūgtināt. Tieši tāpēc šodien nav vērts iet uz randiņiem un iepazīties ar cilvēkiem. Ja Visums gribēs, lai tu atrodi savu laimi, pats visu nokārtos.

Kad Jupiters ir pretstāvē ar Sauli, sarosās arī nelabvēļi. Negatīvā attieksme vienam pret otru pastiprinās, bet ne tikai starp ienaidniekiem, tas skar arī draugus, radiniekus, mīlētājus.

9. maijā ar jaunu spēku var uzliesmot seni strīdi. Nekritizējiet viens otru, lai nepakļautu attiecības nevajadzīgai spriedzei. Tiecies pēc savstarpējas sapratnes, ātras vienošanās un konfliktu diplomātiskas atrisināšanas.

Mīlas pāri šādā periodā var izšķirties maldinošu un daudzkārt pastiprinātu emociju vai greizsirdības dēļ.

Nauda
Kas attiecas uz naudu, trešdien labāk neatļauties liekus tēriņus. Tu vari izdarīt pirkumus gadījumā, ja tie bijuši ieplānoti jau iepriekš. Lai izvairītos no finansiālām problēmām, centies pieņemt visus lēmumus ar vēsu prātu.

Darbs
Darbā šai dienā vēlams saglabāt vēsu prātu visās nozīmēs, jo veiksme būs atkarīga tikai no pagātnes ieguldījuma. Kaut ko mainīt diez vai izdosies, bet baudīt iepriekšējo pūliņu augļus varēs ar uzviju. Diemžēl var parādīties arī problēmas, tāpēc pārāk neatslābinies!

Noskaņojums
Šī diena atgādinās par to, ka dzīvē nekas nepazūd bez pēdām. Visam ir sava jēga un spēks. Agrākie aizvainojumi vai iepriecinājumi šodien izrādīsies svarīgi katram cilvēkam. Iespējams, gribēsies kādam atriebties vai izlabot kādu pagātnes kļūdu, bet ieciklēties uz to nevajadzētu.

Noskaņojums būs neviennozīmīgs. Jupitera un Saules cīniņš var ietekmēt katru!

Avots: Esotericblog

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu