Reklāma

Turpinot paplašināt savu veikalu tīklu, mazumtirgotājs “Lidl Latvija” šajās dienās sāk darbu pie vēl divu jaunu “Lidl” veikalu celtniecības. Viens no jaunajiem veikaliem atradīsies Jelgavā, kamēr otrs tiks celts Rīgā, Ķengaragā.

Vēl viens Ķengaraga “Lidl”

Pēc ļoti veiksmīgās “Lidl” veikala atklāšanas Prūšu ielā 1, “Lidl Latvija” sāk darbu pie vēl viena veikala būvdarbiem Ķengaragā. Jaunais “Lidl” veikals atradīsies pie apkaimes aktīvākās satiksmes artērijas, Maskavas ielā 414. Plānots, ka jaunā veikala ēka būs lielāka par 2370 kv.m. ar tirdzniecības zāli, kas pārsniegs 1430 kv.m.

Projekta ietvaros “Lidl” paredzējis veikt Maskavas un Višķu ielu krustojuma pārbūvi un paplašināšanu, izbūvējot jaunas nobrauktuves joslas. Klientu ērtībām šeit tiks izbūvētas jaunas gājēju pārejas. Veikala apmeklētājiem arī tiks izbūvētas 155 auto stāvvietas un 20 droši statīvi velosipēdu pieslēgšanai. Teritorijas apzaļumošanai tiks iestādīti gandrīz 400 koku lielstādi un košumkrūmi.

Reklāma

Arī Jelgavā būs otrais “Lidl” veikals

Ņemot vērā Jelgavas iedzīvotāju augsto interesi par pilsētā jau esošo “Lidl” veikalu, ir pieņemts lēmums par vēl viena “Lidl” būvniecību šajā Zemgales metropolē. Jaunais “Lidl” veikals atradīsies Dobeles šosejā 45A. Plānots, ka jaunā veikala ēka būs apmēram 2400 kv.m. liela ar 1420 kv.m. plašu tirdzniecības zāli.

Apkārtējās teritorijas labiekārtošanai un apzaļumošanai tiks iestādīti vairāk nekā 450 dažādi košumkrūmi un koku lielstādi. Gar Dobeles šoseju jau augošos kociņus rūpīgi pārstādīs, un to skaitu papildinās. Par “Lidl” līdzekļiem tiks pārbūvēts un modernizēts tuvējais krustojums, izveidojot Atmodas un Ganību ielu savienojumu. Tāpat tiks izbūvēts gājēju celiņš un jauns veloceliņš apmēram 300 metru garumā.

Kopējais abos projektos veikto investīciju apjoms un veikalu atklāšanas laiki tiks paziņoti būvdarbiem noslēdzoties.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu